Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРОФІЛАКТИКА КОРОНАВІРУСУ

 

УВАГА! РІЗКА ЗМІНА ТЕМПЕРАТУРНОГО РЕЖИМУ 18-22 ВЕРЕСНЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Після тривалого аномально теплого періоду в зв’язку з вторгненням арктичного повітря на Сумщині очікується значне зниження температурного режиму на 10-120. 19-22 вересня на поверхні ґрунту очікуються заморозки 0-30.

Протягом доби 18 вересня пройдуть короткочасні дощі, місцями грози. Вітер західний,7-12м/с, пориви 15-20м/с.Температура повітря вночі 5-100, вдень 11-160.

 

ВИЗНАЧЕНО РІВЕНЬ ДОТАЦІЙНОСТІ ГРОМАД СУМЩИНИ У 2021 РОЦІ

Кабінет Міністрів України 14 вересня на засіданні Уряду схвалив проєкт Державного бюджету на 2021 рік за новим адміністративно-територіальним устроєм. Загалом по Сумській області базова дотація (кошти з державного бюджету місцевим бюджетам) становитиме у наступному році 248,2 млн гривень, реверсна (кошти з місцевих бюджетів державному бюджету) – 133 млн гривень

За інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації, на Сумщині  у наступному році прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом матимуть 52 місцеві бюджети: обласний та 51 бюджет об’єднаних територіальних громад.

СТАНОМ НА 17 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 2724 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 84 осіб (Суми – 47, Шостка – 2, Конотоп – 4, Охтирка – 5, Лебедин – 3, Білопільський р-н – 1, Конотопський р-н – 3, Краснопільський р-н – 4, Недригайлівський р-н – 3, Охтирський р-н – 1, Сумський р-н – 7, Тростянецький р-н – 4). За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 42 летальних випадки. Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 1209 осіб, з них за минулу добу – 56 (Суми – 33, Шостка – 4, Охтирка – 2, Білопільський р-н – 2, Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н – 4, Охтирський р-н – 1, С. Будський р-н – 1, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 6)

СУМЩИНА СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ, ЩО МАЮТЬ ВИСОКІ ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЇ НА РОЗВИТОК НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Загалом у 2020 році субвенція на розвиток Нової української школи становить 1 млрд 60 млн грн. Області використали понад 301 млн гривень

Більш ніж половину коштів уже вдалося освоїти Сумській (62,6%), Чернігівській (61,8%), Херсонській (57,4%) та Львівській (56,1%) областям. Найкращий показник освоєння коштів – 98,4% – у Одеській області. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій ШКАРЛЕТ під час селекторної наради із заступниками голів облдержадміністрацій та керівниками обласних департаментів освіти і науки.

НА СУМЩИНІ 77 ЗАКЛАДИ, ЩО НАДАЮТЬ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ, ЕКСТРЕНУ ДОПОМОГУ ТА МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ПРИ COVID-19, УКЛАЛИ ДОГОВОРІВ З НСЗУ НА 1,67 МЛРД ГРИВЕНЬ

Про це йшлося під час онлайн-брифінгу «Робота Програми медичних гарантій у Північному регіоні: що змінилося за 5 місяців для лікарів та пацієнтів», участь у якому від Сумщини взяв директор Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігор ЗМИСЛЯ

«Наші пацієнти мають бути задоволені, бо вперше виконано обіцянку безоплатного надання медичної допомоги пацієнту. Наш заклад ставить акцент на пацієнтоорієнтованість. На усіх етапах надання допомоги ми відкриті до усієї родини, а не тільки до нашого маленького пацієнта. На рівні усіх відділень», - зазначив Ігор Змисля.

17 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ РЯТУВАЛЬНИКА

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Ви – люди, які дотримуєтесь стійких принципів: «Запобігти! Врятувати! Допомогти! Кожний Ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

БІЗНЕС ОТРИМАВ ДОСТУП ДО РИНКУ В 30 МЛРД ГРН ЗАВДЯКИ ВРЕГУЛЮВАННЮ PROZORRO MARKET

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу». Цей документ врегульовує роботу першого державного онлайн магазину Prozorro Market і розкриває його повний потенціал для бізнесу та держави

Відтепер державні замовники можуть користуватись Prozorro Market для закупівель до 200 тисяч гривень, а ті, що є монополістами у своїй галузі — до 1 млн грн. Раніше верхня межа була лише 50 тисяч, що суттєво обмежувало закупівлі багатьох замовників через Prozorro Market.

ВСТУП-2021: ПРОЕКТ УМОВ ПРИЙОМУ РОЗМІЩЕНО ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

На сайті МОН розміщено проект Умов прийому до закладів вищої освіти на 2021 рік для громадського обговорення. Проект розроблений відповідно до діючого Закону України «Про вищу освіту»

Зокрема, у змінах, які стосуються прийому до вишів на 2021 рік, йдеться про те, що подавати заяви через електронні кабінети зможуть усі категорії вступників (у тому числі й на основі ОКР молодшого спеціаліста), які мають хоча б один сертифікат ЗНО та український документ про повну загальну середню освіту, виданий із застосуванням фотополімерних технологій їх виготовлення.

СТАНОМ НА 16 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 2640 ВИПАДКИ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу Covid–19 підтвердили у 87 осіб (Суми – 71, Шостка – 3, Конотоп – 5, Лебедин – 1, Краснопільський р-н – 1, Роменський р-н – 1, Сумський р-н – 5). За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 42 летальних випадки, з них 3 – за минулу добу (Суми, Конотоп, Ромни). Наразі від Covid–19 в Сумській області одужало 1153 особи, з них за минулу добу – 61 (Суми – 32, Шостка – 2, Конотоп – 2, Глухів – 1, Буринський р-н – 1, Конотопський р-н – 1, Кролевецький р-н – 8, Недригайлівський р-н – 3, Роменський р-н – 5, Сумський р-н – 4, Тростянецький р-н – 2)

More Articles...

  1. СТАНОМ НА 15 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 2553 ВИПАДКИ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ
  2. УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ПІД ЧАС ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ
  3. ВІДНОВЛЮВАНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ ДЛЯ ДОМОГОСПОДАРСТВ
  4. ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАТВЕРДИВ СТРАТЕГІЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
  5. РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ УЖЕ ОТРИМАЛИ 100 МЛН ГРН ДОПОМОГИ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ
  6. ДО УВАГИ ГРОМАД СУМЩИНИ: ТРИВАЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРОЄКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ЩО ФІНАНСУВАТИМУТЬСЯ ЗА КОШТИ ЄС
  7. СТАНОМ НА 14 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 2502 ВИПАДКИ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ
  8. АЛЛА СЕМЕНЕНКО: ПРОВЕДЕНИЙ АНАЛІЗ СТАНУ ВИКОНАННЯ РОЗПОРЯДЖЕНЬ ГОЛІВ ОБЛАСНОЇ ТА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНИХ АД-МІНІСТРАЦІЙ ТА СТАНУ РОБОТИ З РЕАГУВАННЯ НА ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН, ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ВИЗНАЧИТИ ПОКАЗНИКИ ВИКО-НАВСЬКОЇ ДИСЦИПЛІНИ В ЦІЛОМУ
  9. ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОСІННЯ КАМПАНІЯ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН
  10. ДО УВАГИ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ