Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ СКЛИКАЛА ДЕПУТАТІВ НА ПЕРШУ СЕСІЮ ОХТИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Сьогодні 26 листопада відбулося засідання першої сесії Охтирської районної ради восьмого скликання

Скликала першу сесію восьмого скликання Охтирської районної ради Охтирська районна територіальна виборча комісія на підставі протоколу Охтирської районної територіальної виборчої комісії Сумської області про результати виборів депутатів Охтирської районної ради.  

З 11 політичних сил, які висунули своїх кандидатів в районну раду до Охтирської районної ради увійшли 8 та обрано 38 депутатів, з них: політична партія «СЛУГА НАРОДУ» -8, Політична партія СИЛА ЛЮДЕЙ-7, політична партія «ОПЩЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ»-6, політична партія Європейська Солідарність-4, політична партія «НАШ КРАЙ»-4, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», політична партія «Сила і Честь» та політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» по 3 депутата.

На сесії був присутній народний депутат України Микола Задорожній, депутати обласної ради Володимир Зубко та Юрій Меєрович, голови ОТГ району.

 

                                       

Звертаючись до новообраних депутатів районної ради М.Задорожній привітав їх з обранням, зауважив, що необхідно закінчити реформу децентралізації, побажав  успіхів, плідної праці на благо мешканців району, здоров’я їм та їхнім сім’ям.

Голова Охтирської районної виборчої комісії Любов Кулик виступила з інформацією Охтирської районної виборчої комісії про вибори депутатів районної ради восьмого скликання та вручила тимчасові посвідчення новообраним депутатам Охтирської районної ради. Депутати обрали 3-х головуючих,  3-х членів лічильної комісії,  внесли зміни до порядку денного сесії та створили робочу групу (по 1 представнику від кожної політичної сили), яка проведе роботу щодо внесення змін до Регламенту Охтирської районної ради та визначиться з кількістю комісій районної ради (до 04.12.2020). Сесію не закрито, закрито пленарне засідання 1-ї сесії Охтирської районної ради. Голову та заступника районної ради обиратимуть наступного пленарного засідання.