Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЮЛІЯ КИСЛЯК : В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ПРИДІЛЯЄТЬСЯ НАЛЕЖНА УВАГА РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Кисляк доповіла під час апаратної наради про роботу Охтирської місцевої організації ВФСТ «Колос», громадської організації «Федерація футболу Охтирського району» та дитячо-юнацької спортивної школи у 2018 році

За її словами в Охтирській районній ДЮСШ з нового навчального року у школі працює 6 тренерів У школі працює 2 відділення: футбол та легка атлетика. Заняття з футболу проводять 3 тренери в 2 групах початкової підготовки та 1 базової підготовки, де навчається 52 учні. Заняття з легкої атлетики проводять З тренери в 1 групі початкової підготовки, де навчається 37 учнів. 

Всього навчається 89 учнів. Учні школи брали участь у Чемпіонатах України, районних та обласних змаганнях серед ДЮСШ та у складі збірних команд шкіл та району, у районних та обласних змаганнях серед школярів. Найкращі показники роботи - це виступ в обласних спортивних іграх школярів серед команд III групи: І м - легкоатлетичний крос, їм- легка атлетика. В особистому заліку - в Чемпіонаті України - Карпенко Олександр - І м в естафетному бігові, III м.м - біг на 100 та 200 м; Панченко Ігор - їм, Самсонов Максим - III м в марафонському бігові. На обласних змаганнях: їм- Карпенко Олександр в бігові на 100, 200 та 400 м., II м - Вірьовка Надія штовхання ядра. ДЮСШ організувала та провела 14 районних змагань серед школярів, II етап Всеукраїнських змагань з «Баскетболу 3x3», «Козацький гарт», «Олімпійське лелеченя», провела 4 внутрішніх турніри з міні-футболу. В літній період було оздоровлено 48 дітей в профільному оздоровчому таборі «Олімпієць». На утримання ДЮСШ в 2018 році було використано всього 389,6 тис.

грн.: районний бюджет - 53,0 тис. грн., ГрунськаОТГ -40,5 тис.грн., Комишанська ОТГ- 80,9 тис. грн. Чернеччнська ОТГ - 215,0 тис. грн.

В березні проведено змагання з шахів та шашок у шаховому клубі в с. Комиші. У змаганнях взяли участь жителі Комишанської, Чернеччинської та Г рунської громад.

На базі Охтирського коледжу СНАУ проведено змагання з волейболу чоловічого. У змаганнях взяли участь 7 команд. Команди було розділено на дві групи. 1 група - команди із с. Сонячне, с. В'язове, с. Комиші, с. Олешня; 2 група - команди із с. Грунь, с. Чернеччина, с. Чупахівка.

Також, базі Охтирського коледжу СНАУ проведено змагання з волейболу жіночого. У змаганнях взяли участь жителі Ченеччинської та Грунської сільських рад. Також була запрошена команда з м. Охтирка "Город 312". Чернеччинську громаду представляли дві команди. Чернеччинська "Вершина " та Хухрянська "Хухряночка".

На базі загальноосвітньої школи № 5 Охтирської міської ради відбулися змагання з тенісу серед селищної, сільських рад Охтирського району у залік районної спартакіади ВФСТ «Колос». У змаганнях взяли участь жителі Ченеччинської, Комишанської та Грунської сільських рад. На утримання та проведення всіх змагань ВФСТ «Колос» було використано з всього - 42,8 тис. грн.: районний бюджет - 19,7 тис. грн., Грунська ОТГ - 11,8 тис. грн., Чупахівська ОТГ - 11,2 тис. грн.

Громадською організацією «Федерація футболу Охтирського району» з травня 2018 року проводиться Чемпіонат, Кубок з футболу та Чемпіонат з міні- футболу м. Охтирки та Охтирського району.

У Чемпіонаті та Кубку з футболу брали участь 8 команд, з них 4 районних: «Олімп» с.В’язове, «Ташань» с. Комиші, «Чупахівка» с. Чупахівка, «Ніка» с. Пологи. Місця розподілились таким чином:

З вересня до листопада проходив Чемпіонат з міні-футболу серед 10 команд м. Охтирки та Охтирського району, з них 6 команд Охтирського району: «Ташань» с. Комиші, «Спартак» с. Мала Павлівка, «Колос» с. Олешня, «Ворскла» с. Чернеччина, «Тепм» с. Куземин, «Нива» с. Хухра».

З вересня до листопада проходив Чемпіонат з міні-футболу серед 10 команд м. Охтирки та Охтирського району, з них 6 команд Охтирського району: «Ташань» с. Комиші, «Спартак» с. Мала Павлівка, «Колос» с. Олешня, «Ворскла» с. Чернеччина, «Тепм» с. Куземин, «Нива» с. Хухра». На проведення змагань ГО «Федерація футболу Охтирського району» було використано всього - 42,4 тис. грн.: районний бюджет - 6,2 тис. грн., Комишанська ОТГ - 17,0 тис. грн., Чернеччинська ОТГ - 12,0 тис. грн.,  Чупахівська ОТГ - 7,2 тис. грн.