Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ВІТАЛІЙ СУПРУН: В РАЙОНІ ПРОЖИВАЄ 100 УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ, 79 З ЯКИХ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ РЕСПУБЛІКИ АФГАНІСТАН

Про це сказав голова райдержадміністрації під час засідання координаційної ради з питань взаємодії з громадськими організаціями учасників бойових дій на території інших держав

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Бессмертний прозвітував про виконання програми соціального захисту населення у 2018 році, в частині соціального захисту учасників бойових дій на теритторії інших держав та членів сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав.

За його словами протягом 2018 року 40 учасникам бойових дій було виплачено 71, 2 тис.грн. на придбання твердого палива і скрапленого газу. Протягом 2018 року 3 учасника бойових дій на території інших держав були забезпезпечені  санаторно-курортним лікуванням. Виплачена щорічна грошова допомога по 1265 грн. - 90 учасникам бойових дій на території інших держав, по 2845 грн. (як особам з інвалідністю) -10 учасникам бойових дій на території інших держав. Матері загиблого учасника бойових дій  на території Республіки Афганістан Вітер М.П. впродовж 2018 року виплачено 14, 4 тис. грн.

Голова міської організації Української спілкі ветеранів Афганістану (воїнів –інтернаціоналістів) Григорій Довгаль повідомив присутніх, що до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану виготовлено відзнаку Української спілки ветеранів Афганістану «Честь. Мужність. Пам’ять”, яку отримають учасники бойових дій на території Республіки Афганістан мешканці міста та району. Також він повідомив, що 13 лютого цього року об 11.00 на будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбудеться відкриття меморіальної дошки на вшанування пам’яті загиблого на території Республіки Афганістан Юрію Котелевичу та  о 13.00 на будівлі Охтирської гімназії відбудеться відкриття пам’ятної дошки на вшанування пам’яті Сергія Яризько.

Також під час засідання обговорили питання підготовки та проведення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.