Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «З ПЕРШИХ ДНІВ ВІЙНИ МОЛОДЬ СУМЩИНИ СТАЛА НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ

У Міжнародний день молоді, який ми відзначаємо разом з усім цивілізованим світом, керівник обласної військової адміністрації у форматі діалогу зустрівся з молодіжними лідерами Сумщини

«Поспілкувалися цікаво, позитивно і конструктивно. Ми, точно, на одній хвилі і прагнемо простих і зрозумілих речей: доступне навчання, працевлаштування, можливості для відкриття власного бізнесу, реалізація наукових і соціальних проектів, змістовне спортивне і творче дозвілля», –прокоментував він.

Так, з перших днів повномасштабного вторгнення молодь Сумщини стала на захист Батьківщини, поповнивши ряди ЗСУ, тероборони, волонтерських організацій. Сьогодні молоді люди не тільки вирішують проблеми сьогодення, а й будують плани на майбутнє.

«Один з пунктів – сучасне молодіжне середовище, яке формуватиме дієві пропозиції для влади. І це круто! Адже жодне рішення щодо молоді не може ухвалюватися без самої молоді. Свого часу я теж очолював молодіжний рух, тому розумію, наскільки важливо враховувати думки цілого покоління. На перший погляд, деякі ідеї можуть здаватися нездійсненними, а по суті є революційними. З Міжнародним днем молоді всіх, хто молодий душею і готовий відновлювати країну!», – звернувся Дмитро Живицький до присутніх.

За матеріалами офіційного веб-сайту Сумської обласної військової адміністрації