Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ КРЕАТИВНУ МОЛОДЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО ТАБОРУ «ВАРТОВІ БЕЗПЕКИ»

Юнаки та дівчата віком від 14 до 16 років мають можливість безкоштовно відвідати всеукраїнський табір у другій декаді липня 2019 року в місті Урзуф Донецької області

Для участі у конкурсному відборі необхідно створити відеоролик, спрямований на вирішення важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки дитини та її оточення.

Відеоролик має бути у форматі AVI/MP4/MOV та хронометражем  не більше 90 секунд. Після того, як ролик буде готовий, учасник має заповнити Google-форму https://bit.ly/2DAaXlS, зокрема розмістити там посилання на власну відеороботу. Заяви приймаються до 1 червня 2019 року.

Робота табору спрямована на патріотичне виховання молоді, підготовку до захисту незалежності та територіальної цілісності України. Заняття у таборі проводитимуть поліцейські. Зокрема навчання стосуватиметься базових навичок із тактичної поведінки, безпечної поведінки на дорозі, першої домедичної підготовки.

Всеукраїнський дитячий табір «Вартові безпеки» організовує та проводить Міністерство молоді та спорту у співпраці з Департаментом Патрульної Поліції України та Донецькою облдержадміністрацією.

 Контактна особа – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Коновалюк Ольга – (044) 289 08 03