Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ТРИВОЖНІСТЬ, СТРЕС ТА ПТСР − НОВА РЕАЛЬНІСТЬ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ: РОЗМОВА ІЗ ПСИХОЛОГИНЕЮ

Разом із повномасштабним вторгненням і жахами війни до українців прийшли психологічні проблеми − надмірна тривога, стрес та посттравматичний стресовий розлад

Як допомогти собі та близьким в таких станах знає та розповість у п’ятому ефірі проєкту «ЛікарТУТ» психологиня Інна ІВАНОВА.

ЛІКАРНІ БУДУТЬ ПОВНІСТЮ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ КИСНЕМ У РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ ПІД ЧАС ЧЕРГОВОЇ ХВИЛІ COVID-19

Українські виробники та постачальники готові забезпечувати заклади охорони здоров’я киснем у разі необхідності під час чергового спалаху COVID-19

Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр КОМАРІДА за результатами зустрічі, на якій обговорювалися питання щодо забезпечення доступу до кисневої терапії під час осінньо-зимового поширення епідемії гострої респіраторної хвороби COVID-19.

ЛІКАРНІ, ЯКІ НЕ ВВІЙШЛИ ДО СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ, Й НАДАЛІ КОНТРАКТУВАТИМУТЬСЯ ІЗ НСЗУ

Медичні заклади, які не стали частиною спроможної мережі, продовжать функціонувати та укладатимуть контракти з Національною службою здоров'я

Виключенням для таких лікарень стануть лише пакети на лікування інсульту та інфаркту. На них, починаючи з 2023 року, зможуть законтрактуватися лише кластерні та надкластерні медичні заклади, які увійдуть до спроможної мережі. Про це на засіданні парламентського підкомітету з питань охорони здоров'я розповів заступник міністра охорони здоровʼя Олексій ЯРЕМЕНКО.

В УКРАЇНІ ДОЗВОЛИЛИ ДРУГУ БУСТЕРНУ ДОЗУ ДЛЯ ВСІХ ОХОЧИХ ТА ОНОВИЛИ СХЕМИ ВАКЦИНАЦІЇ

Міністерство охорони здоров’я затвердило наказ №1586, який запроваджує важливі зміни щодо вакцинації проти COVID-19. Про це на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор КУЗІН

«Ситуація із коронавірусною хворобою наразі контрольована, проте маємо бути готові до подальшого зростання кількості випадків захворювання. Один із важливих етапів цієї готовності – це вакцинація, у першу чергу для груп ризику. Щоб якомога більше людей могли захистити себе від госпіталізації та смерті внаслідок COVID-19, ми дозволяємо другу дозу всім охочим, проте особливо радимо її робити людям із хронічними захворюванням та людям віком 60+.

«СПІЛЬНО ДО НАВЧАННЯ» – «МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я: ЯК ПОДБАТИ ПРО ДИТИНУ»

Про ментальне здоров’я дітей в умовах війни говорили на черговій онлайн дискусії в рамках кампанії ЮНІСЕФ «Спільно до навчання» – «Ментальне здоров’я: як подбати про дитину»

В умовах, коли країна щодня бореться з агресією, а ми щоденно відчуваємо стрес, підтримка ментального здоров’я набуває все більшого значення. Особливої це стосується дітей, підтримки їхнього гармонійного емоційного стану.