Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОХТИРЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО АКЦІЇ «Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!»

 

Під таким гаслом цього року проходить Всеукраїнська благодійна акція «Від серця до серця». Вона має на меті допомогти дітям з вадами зору шляхом збирання коштів для придбання спеціального медичного обладнання.

«Серце до серця» — благодійна акція, яка залучає до добрих справ небайдужих людей по всій Україні.

Цьогорічна дев’ята акція «Серце до серця» «Я хочу бачити життя!» покликана допомогти дітям з вадами зору. Вона відбуватиметься з 7 по 27 квітня. 

На вулицях населених пунктів працюватимуть волонтери, кожен з яких матиме бейдж у формі сердечка. Номер на ньому буде співпадати з номером на скриньці для збору коштів, куди кожен небайдужий може вкинути гроші на придбання спеціального медичного обладнання для дітей з порушеннями зору.

 

Довідково. Минулого року вона проходила під гаслом «Почуй світ!».  39 тисяч гривень було зібрано волонтерами, на ці кошти придбали 14 слухових апаратів для дітей. Вручила їх регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Ольга Кукуюк. Сурдопедагог Ольга Вдовиченко провела інструктаж з правильного використання слухових апаратів. А користуватися приладами нового покоління, до яких, до речі, додаються талони на безкоштовне налаштування, будуть діти-сироти, з малозабезпечених сімей, а також діти з вадами слуху, які навчаються в звичайних школах, а не спеціалізованих інтернатах.