Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

С.ГАВРИЛЕНКО:«ДІТИ – ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ, А ЗДОРОВІ ДІТИ – ЦЕ НАША МЕТА»

5 жовтня, за ініціативи відділу освіти Охтирської райдержадміністрації, під головуванням голови райдержадміністрації С.Гавриленко, відбулась нарада з керівниками загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів району та медичними працівниками закладів охорони здоров'я району.

«Охорона здоров’я дітей є пріоритетним обов’язком держави», - відмітив у своєму виступі Сергій Гавриленко. 

Всі учасники зібрання дійшли до висновку, що необхідно скоординувати свої зусилля на правильну організацію та проведення цілеспрямованої роботи по профілактиці захворювань та оздоровленню учнів, забезпечити виконання організаційних питань щодо створення санітарно-гігієнічних та безпечних умов навчання, праці всіх учасників навчально-виховного процесу.

На нараді також були порушені наступні питання щодо аналізу стану захворюваності дітей Охтирського району у 2014 році, порядок  проведення обов’язкових оглядів різних категорій дітей. Були також розглянуті результати проведення медичних оглядів дітей у 2013-2014 навчальному році та їх організація у 2014-2015 навчальному році та про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.

В ході наради було акцентовано увагу на систему заходів по забезпеченню збереження здоров'я дітей у загальноосвітніх навчальних  та дошкільних закладах та вітамінізації харчування дітей дошкільних груп ДНЗ, НВК та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

На даний час в закладах освіти забезпечено контролю за медичним обслуговуванням дітей дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Охтирського району ( при відсутності працівника у закладі) та впроваджуються додаткові заходи щодо профілактики та попередження респіраторних захворювань у організованих дитячих колективах.

    З метою забезпечення доступності та систематичного медичного обслуговування учнів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Охтирського району відділ охорони здоров'я та відділ освіти Охтирської районної державної адміністрації підписали договір про взаємне співробітництво у сфері надання медичного обслуговування учням загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району.