Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

КАБМІН ВИДІЛИВ МАЙЖЕ 2 МЛРД ГРН НА ІННОВАЦІЇ ТА ІНФРАСТРУКТУРУ В ШКОЛАХ

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрямування 1,9 млрд грн в освітню сферу в рамках комплексної державної програми покращення якості освіти в школах

Особливий фокус буде зроблено на інноваційне обладнання, забезпечення потреб сільських шкіл та дітей з особливими потребами.

Планується, що вже до кінця цього року українські школи, що не мають доступу до швидкісного Інтернету, його отримають.

Також, у Кабміні зазначають, що діти в сільській місцевості зможуть комфортно діставатись навчальних закладів та харчуватись в комфортних умовах. Зокрема, буде закуплено близько 430 нових шкільних автобусів та проведено ремонт їдалень, для цього передбачено 400 млн грн.

«Ми спрямували майже 801,6 млн гривень на сучасне обладнання та технології. Вже в цьому році наші школярі, які цікавляться математично-природничими науками, технологіями та технічною творчістю, отримають нове обладнання для кабінетів та STEM-лабораторій», – коментує рішення про виділення коштів Прем’єр-міністр України Олексій ГОНЧАРУК.

Окрім цього буде придбано обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, де навчаються діти з особливими потребами. На це буде спрямовано понад 55 млн грн.

За матеріалами сайту Освіта.UA: http://osvita.ua/school/67371/?fbclid=IwAR3xcciRAVianD2ATeaKWtA15gHlvZC-qEfn-wMbV9FK-wy8H9dRKNaWLXM