Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ВІРА СІТАЛО: ЗА СТАТИСТИЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ, НАДАНИМИ ВИКОНКОМАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД, СТАНОМ НА 01.09.2019, У РАЙОНІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 68 ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 0 ДО 6 РОКІВ (БЕЗ ОТГ)

Про облік дітей дошкільного та шкільного віку району у 2019 році під час апаратної наради при голові райдержадміністрації, яку провів керівник апарату Володимир Гуць, доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Віра Сітало

За її словами відділом освіти, закладами освіти здійснюється щорічно реєстрація дітей дошкільного та шкільного віку на порталі ІСУО (інформаційна система управління освітою), освітні  послуги надаються у трьох закладах загальної середньої освіти: 

Довжицькому навчально-виховному комплексі: загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Олешнянському навчально-виховному комплексі: загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого та Сосонському навчально-виховному комплексі: загальноосвітній школі І ступеня. Охопленню дошкільною та початково освітою підлягають 46 дітей віком від 1 до 6 років. Не охоплені дошкільною освітою 22 дітей, що становить 32% від загальної кількості: 0 років – 5 дітей, 1 рік – 8 дітей, 2 роки – 3 дитини, 4 роки – 3 дитини, 5 років – 2 дитини, 6 років – 1 дитина. Із них не проживають  в Охтирському районі – 17 дітей.  Розпочали навчання у закладах загальної середньої освіти Охтирського району 135 дітей (із них 2 – діти 5 років, 8 – діти 6 років, 10 – діти 7 років).                             1 дитина  7  років навчається у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 м.Охтирки. Кількість дітей від 6 до 18 років становить 157  осіб, з них 5 дітей з особливими освітніми потребами. На денних відділеннях вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації навчається 14 дітей, у закладах професійно-технічної  освіти – 8 дітей.