Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОСВІТЯНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ: РОЗРОБЛЕНО ЗАХОДИ ЗІ СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Сьогодні, у відділі освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації проведено засідання робочої групи щодо підготовки та організованого початку 2020/2021  навчального року в закладах освіти району

У ході засідання було розглянуто актуальні питання підготовки до 2020/2021 навчального року в умовах адаптивного карантину.  Обговорено постанову головного державного санітарного лікаря від 30 липня 2020 року № 42  «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Рекомендації стосуються організації освітнього процесу, харчування, транспорту, який перевозить дітей та педагогічних працівників до закладу.

Члени робочої групи розглянули питання  організації роботи закладів освіти з 01.09.2020, зокрема,  забезпечення закладів пірометрами,  засобами індивідуального захисту та  дезінфікуючими засобами. Розроблено  заходи, яких мають дотримуватись школи у роботі із забезпечення створення безпечних умов організації освітнього процесу в новому навчальному році.