Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ ЗНАХОДИТЬСЯ НА НАЛЕЖНОМУ РІВНІ

Відділом освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації здійснено перевірку готовності закладів освіти району до нового 2020-2021 навчального року.

Комісію очолила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації Віра Сітало. До складу комісії увійшли представники управління Держпродспоживслужби – Олена Карпенко та 9-ї державної пожежно-рятувальної частини  3 державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Сумській області – Едуард Пархомчук.

Основну увагу звернено на проведення поточних ремонтів будівель та приміщень закладів освіти, створення нового освітнього середовища відповідно до вимог Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», обладнання навчальних кабінетів, забезпечення інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами, стан кадрового забезпечення та стан забезпечення підручниками, організацію освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

При перевірці освітянських закладів району зазначено, що матеріально-технічне забезпечення  знаходиться  на належному рівні, протиепідеміологічні заходи проведено відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та постанови Головного державного санітарного лікаря, заклади  відремонтовані, естетично оформлені, кабінети поповнилися новим  обладнанням, навчально-методичним забезпеченням.

У 2020 році за рахунок залишку освітньої субвенції придбано обладнання  на загальну суму 63580 грн.:

- мультимедійні засоби навчання для кабінету хімії Олешнянського НВК:

- інтерактивна дошка- 1шт.*19978  грн.,

- проектор стельовий з кріпленням та кабелем передачі 1 шт.*10967,21 грн. , - ноутбук 1 шт*7911 грн.

-ПК з програмним забезпеченням для кабінетів математики, хімії  -1шт *7911  грн.

-телевізор1шт. - 10963грн.

- ноутбук Acer Aspire 3 A315- 5800 грн.

Для 1-го класу Олешнянського НВК придбано: дидактичний матеріал за рахунок коштів субвенції державного бюджету (12,354 тис.грн.) та коштів районного бюджету (2,0 тис. грн.); меблі  за рахунок коштів субвенції державного бюджету (9495,0 грн.) та коштів районного бюджету (27529,0 грн.); замінено 3 вікна на суму 20,0 тис. гривень.

Виконано комплекс протипожежних заходів для створення безпечних умов навчання в закладах, проведено лабораторне дослідження води, піску, заклади забезпечено пірометрами, засобами індивідуального захисту, дезинфікуючими засобами. Керівники закладу загальної середньої освіти  пройшли курси перепідготовки, онлайн-тестування. Педагогічні працівники та обслуговуючий персонал закладів освіти пройшли щорічні медичні огляди.

За наслідками перевірки закладів освіти районного підпорядкування складено акти прийому  готовності закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року. Комісія констатувала, що Грунський МНВК, Довжицький та Олешнянський НВК готові до нового 2020/2021 навчального року.