Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Сьогодні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році.Щороку сотні тисяч чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми, як у себе вдома, так і за кордоном

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми сьогодні, 18 жовтня 2021 року у місті Охтирка по вул. Парковій біля Комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа» представниками  управління соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації та управління соціального захисту населення Охтирської міської ради проведено інформаційно-просвітницьку вуличну акцію.

ДО ВІДОМА ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

З початком опалювального сезону 2021-2022 років, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховуватиметься автоматично з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року домогосподарствам, які отримували субсидію в неопалювальний період 2021 року

Призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які вже отримували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводитиметься без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія: надавалася у грошовій безготівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі); призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень, внутрішньо переміщені особи) (необхідно підтвердити місце фактичного проживання); призначена без урахування окремих осіб, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо не проживання окремих осіб за місцем реєстрації).

ВИПУЩЕНІ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ КАРТКИ ОЩАДБАНКУ, В ЯКИХ ЗАКІНЧИВСЯ ТЕРМІН ДІЇ, ДІЯТИМУТЬ ДО 1 СІЧНЯ 2022 РОКУ

З моменту оголошення карантину через COVID-19 (у березні 2020 року) Ощадбанк декілька разів продовжував дію платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився (до 1 березня, 1 травня, 1 жовтня 2021 року)

Це було зроблено, оскільки у певний період обмежувалась робота транспорту, і люди не мали змоги дістатись до відділень банку, пояснили у пресслужбі.

More Articles...

  1. МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПРОВАДИЛО НОВИЙ МЕХАНІЗМ ВИПЛАТИ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ
  2. КОМПЕНСАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВАМ ВИТРАТ ЗА НАДАННЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДПУСТКИ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ (2)
  3. КОМПЕНСАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВАМ ВИТРАТ ЗА НАДАННЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДПУСТКИ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
  4. РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО УМОВ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ (2)
  5. РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО УМОВ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ
  6. У КОЖНІЙ ГРОМАДІ СУМЩИНИ МАЄ НАДАВАТИСЯ ПОСЛУГА ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ
  7. УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ 30-РІЧЧЯ ВВЕДЕННЯ В ДІЮ КОНВЕНЦІЇ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ
  8. УРЯД ПОДОВЖИВ ДІЮ ЗБІЛЬШЕНИХ НОРМАТИВІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ РЕГІОНІВ, ЯКІ ОПИНЯТЬСЯ У «ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ»
  9. ПИТАННЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА КОНТРОЛІ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА ПАНОВА
  10. ПЕРЕВІРКА УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ В ОЛЕШНІ