Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗБИРАЄТЕСЯ ПЕРЕТНУТИ КОРДОН УКРАЇНИ?

 Зателефонувавши на гарячу лінію Держприкордонслужби “Довіра” за коротким номером 15-98 можна отримати консультації з будь-яких питань, що в компетенції цієї служби. Це багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого зв’язку та абонентів операторів мобільного зв’язку, тільки на території України.

Зауважимо, що служба «Довіра» працює цілодобово. За інформацією консультаційного характеру краще звертатися в робочі дні з 8.30 до 17.00.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПРИЙНЯТО КОМПЕТЕНТНІ ТА ВИВАЖЕНІ РІШЕННЯ, СПРЯМОВАНІ НА ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Охтирській районній державній адміністрації, яке відбулось 23 січня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Наталії ОКРАЙЧЕНКО, розглянуто питання про забезпечення інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, неналежного виконання батьківських обов'язків, надання двох висновків про доцільність позбавлення батьківських прав.

СТВОРЕНО ЄДИНИЙ РЕЄСТР ОСІБ, ЗАСУДЖЕНИХ ЗА ЗЛОЧИН ПРОТИ СТАТЕВОЇ СВОБОДИ ТА НЕДОТОРКАНОСТІ МАЛОЛІТНЬОЇ ЧИ МАЛОЛІТНЬОГО

16 січня 2020 року набув чинності Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього, та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього".

Закон посилює відповідальність за злочини, передбачені ст. 152, 153 КК України, вчинені щодо особи, яка не досягла 14 років. За повторне вчинення такого злочину кривдників можуть засудити до довічного позбавлення волі.

More Articles...

  1. У 2020 РОЦІ МІНСОЦПОЛІТИКИ ПЛАТИТИМЕ ОТГ ЗА НАДАНІ СОЦСЕРВІСИ
  2. В ОБЛАСТІ НЕОБХІДНО АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІЛЬГОВОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ НА АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ
  3. З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ ЗБІЛЬШЕНО МІНІМАЛЬНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ
  4. ПЕНСІЙНИЙ ВІК І СТАЖ В УКРАЇНІ: ХТО ЗМОЖЕ ВИЙТИ НА ПЕНСІЮ У 2020 РОЦІ
  5. З 2020 РОКУ МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗМІНИЛО МЕХАНІЗМ ФІНАНСУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ, ЩО ДОЗВОЛИТЬ ВИДАВАТИ ГРОШІ НАСЕЛЕННЮ НАБАГАТО ШВИДШЕ
  6. ДОПОМОГА ОСОБАМ, ЯКІ ДОГЛЯДАЮТЬ ЗА ХВОРОЮ ДИТИНОЮ
  7. НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ ВВІВ В ОБІГ НОВУ БАНКНОТУ НОМІНАЛОМ 1000 (ОДНА ТИСЯЧА) ГРИВЕНЬ
  8. «УРЯД СКАСУВАВ ОБМЕЖЕННЯ МОНЕТИЗАЦІЇ ПІЛЬГ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ», - ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК
  9. ОФОРМЛЕННЯ І ВИДАЧА ДОВІДКИ ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ
  10. ОДНИМ ІЗ ЗАХОДІВ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ Є СВОЄЧАСНО ПРОВЕДЕНА АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ