Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДЕТІНІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН. НЕЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ ПРОДОВЖУЄ ІСНУВАТИ У РІЗНИХ ФОРМАХ

За попередніми розрахунками Мінекономрозвитку рівень тіньової економіки в 2019 році склав 28% від обсягу офіційного ВВП, що на 3% менше за показник 2018 року

Рівень тіньової зайнятості в кінці 2019 року також знизився до 21 % і це, за повідомленням Мінекономрозвитку, був найнижчий показник за останні 10 років.

Але нелегальна зайнятість продовжує існувати у різних формах: економічна діяльність без державної реєстрації; використання найманої праці без оформлення трудових відносин; частини відпрацьованого робочого часу та заробітної плати (працівники фактично працюють повний робочий день і навіть більше, а офіційно – неповний робочий час з відповідною оплатою, решту зарплати отримують «у конверті») ; маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності (використання трудових договорів цивільно-правового характеру, фіктивна самозайнятість тощо).

Пандемія корона вірусу COVID -19 та вжиті карантинні обмеження вплинули на стан економічного розвитку та ринок праці всієї країни. Зниження ділової активності в окремих секторах економіки призводить до зниження рівня зайнятості, що спонукає працівників шукати  заробіток навіть у тіньових структурах.

Але слід пам’ятати, що працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе гарантованого державою розміру заробітної плати;  своєчасної виплати заробітку, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; допомоги у разі настання нещасного випадку; соціального страхування та пенсійного забезпечення.

Відповідно до діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не меншій мінімального страхового внеску.

Зважаючи на це, працівникам необхідно усвідомлювати, що погоджуючись на «тіньову» зайнятість, вони не захищені від всіх ризиків, пов`язаних із захистом своїх трудових прав,  тому потрібно наполягати на узаконенні трудових відносин, а про факти порушень повідомляти відповідні органи виконавчої влади, правоохоронні та контролюючі органи.