Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, ШАШОК ТА ДАРТСУ СЕРЕД ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

В особисто-командних змаганнях, що входять до програми XІV обласної Олімпіади «Сяйво надій» для дітей з особливими потребами, узяли участь шість команд спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Сумської області

Вправність у настільному тенісі, шашках та дартсі діти випробовували на базі Штепівського навчально-реабілітаційного центру.

ШІСТЬ СПОРТСМЕНІВ СУМЩИНИ СЕРЕД КАНДИДАТІВ ДО ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСТІ В ЛІТНІЙ ОЛІМПІАДІ-2020

Шість спортсменів Сумщини потрапили до кандидатів Олімпійської збірної команди Українина участь у всесвітніх спортивних змаганнях, що відбудуться з 24 липня до 9 серпня 2020 року у м.Токіо

Честь представляти Сумщину за підсумками попереднього відбору кандидатів до Олімпійської збірної наразі мають Максим ГАЛІНІЧЕВ (бокс), Олександр КОЛДОВСЬКИЙ (вільна боротьба), Артем ХОМУЛА (дзюдо), Ігор УГНІЧ (карате), Володимир СУПРУН (легка атлетика), Євгенія ЧІБІСОВА (стрільба з лука).

КОМАНДА З СУМЩИНИ СТАЛА ЧЕМПІОНАМИ СВІТУ З ФУТЗАЛУ

Збірна України, сформована на базі Сумського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», втретє стала чемпіоном світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору

Спортивні змагання проходили з 4 по 14 грудня у місті Анталія (Туреччина).На шляху до фіналу українці обіграли господарів майданчику, збірну Туреччини (4:0), Росії (4:0), Італії (8:1), Англії (3:0), Іспанії (5:0) та Японії (6:0). А у фіналі наші спортсмени знову зустрілися зі збірною Англії та переграли їх з рахунком 6:2. 

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ПАМ’ЯТІ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ СЕРГІЯ ОПЕРАЙЛА

У загальному заліку Сумщина стала срібним призером змагань з легкої атлетики, що об’єднали 370 спортсменів із 16 областей України та міста Київ

У змаганнях, що проходили з 6 по 7 грудня у Палаці студентського спорту СумДУспортсмени Сумщини показали високу результативність та вибороли три золоті медалі. Переможцями стали Максим ШТАКІН – біг 200 м (22.49), Дмитро ТОРГАЧОВ – біг на 3 000 м (9:06.62) та абсолютна першість у мікс естафеті. Дві срібні медалі здобули Діана ГОНЧАРЕНКО – 

СУМЩИНА ВІТАЄ ЮЛІЮ ДЖИМУ, ЯКА ЗДОБУЛА СРІБЛО КУБКА СВІТУ-2019/20 З БІАТЛОНУ

Юлія Джима прийшла до фінішу другою в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу-2019/20 з біатлону у шведському Естерсунді.   Сумщина щиро вітає випускницю Сумського державного університету

Українська біатлоністка не припустила жодної помилки на чотирьох вогневих рубежах і, попри отриману травму на тренуванні перед спринтом, подолала дистанцію в 15 кілометрів з другим результатом і продемонструвала ідеальну стрільбу. Юлія Джима стала єдиною із сотні учасниць, яка закрила всі 20 мішеней у стрільбі.