Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ ПРИВІТАЛИ ПРИЗЕРІВ СРІБНИХ ПРИЗЕРІВ XXIV ЛІТНІХ ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У М. КАШІАС-ДУ-СУЛІ (БРАЗИЛІЯ) ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ

Керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ та голова обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО вручили подяки та іменні сертифікати на отримання грошової допомоги в розмірі 50 тис. грн срібним призерам XXIV літніх Дефлімпійських ігор Дмитру ПЕТРЕНКУ та Анні ЗАТИЛКІНІЙ

«Попри війну, у нас сьогодні урочистий день, адже ми вітаємо спортсменів-дефлімпійців із Сумщини, які захищали наш статус спортивної країни на міжнародній арені», − зазначив Дмитро Живицький.

НА СУМЩИНУ ЇДУТЬ НАГОРОДИ КУБКА ЄВРОПИ З ДЗЮДО

7-8 травня відразу у трьох європейських містах відбулися змагання етапів Кубка Європи з дзюдо серед дорослих, юніорів та кадетів, у яких взяли участь спортсмени збірної команди України

У змаганнях серед дорослих (м. Сараєво, Боснія і Герцеґовина), у ваговій категорії  73 кг вихованець Сумської школи вищої спортивної майстерності Артем ХОМУЛА у поєдинку за бронзову нагороду переміг представника Італії Едоардо МЕЛЛА.

СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ІЗ ХОКЕЮ НА ТРАВІ СТАЛИ СПОРТСМЕНИ ІЗ СУМЩИНИ

З 6 до 9 лютого у місті Житомир відбувся чемпіонат України з хокею на траві у приміщенні серед юнаків 2008-2009 років народження. А 11-13 лютого 2022 року в м. Бориспіль проходили ігри чемпіонату України з хокею на траві в приміщенні серед дівчат 2006-2007 років народження.

У змаганнях у Житомирі взяли участь 10 команд, у тому числі три із Сумщини: команда Шосткинської міської КДЮСШ «Барса» брала участь двома командами та команда СДЮШОР «Динамо» з м. Суми.

СУМСЬКІ ЛЕГКОАТЛЕТИ ПОСІЛИ П’ЯТЕ МІСЦЕ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

4 – 6 лютого у Палаці студентського спорту Сумського державного університету проходив чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження, у якому змагалися за звання кращих майже 500 спортсменів з усіх регіонів країни

Сумські легкоатлети у загальному заліку посіли п’яте місце, поступившись лише киянам, житомирянам, дніпрянам та харків’янам.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ПРИВЕЗЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З ДЗЮДО

3 – 4 лютого в місті Луцьк відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо CONTINIUMCUP

У змаганнях взяли участь 260 дзюдоїстів з України, Румунії, Естонії, серед яких виборювали почесне звання призерів та переможців представники збірної Сумщини.

More Articles...

1. У ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ВИБОРОЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ
  2. СУМСЬКІ ПАНКРАТІОНІСТИ ВКОТРЕ ПІДТВЕРДИЛИ СВОЮ МАЙСТЕРНІСТЬ
  3. ТРОСТЯНЕЦЬКІ СПОРТСМЕНИ У СКЛАДІ КОМАНДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРИВЕЗЛИ 6 МЕДАЛЕЙ ІЗ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПАКРАТІОНУ
  4. СУМСЬКИЙ ЛУЧНИК ПРИВІЗ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ДРУГЕ МІСЦЕ
  5. СУМЧАНКА ПРИВЕЗЛА «ЗОЛОТО» З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ДЗЮДО СЕРЕД МОЛОДІ ДО 23 РОКІВ
  6. СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ПРИВЕЗЛИ ІЗ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ТРИБОРСТВА СЕРЕД ДОРОСЛИХ, ЮНІОРІВ ТА ЮНАКІВ (КІННИЙ СПОРТ) ТРИ НАГОРОДИ