Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

«МІЙ ДРУГ – АКТИВНИЙ РУХ!»: ДЛЯ УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СУМЩИНИ СТАРТУВАВ СПОРТИВНИЙ ОНЛАЙН-ЗАХІД

Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить онлайн-захід, мета якогозалучити до здорового способу життя найбільшу кількість молоді. Юні спортсмени мають створити креативний відеролик з виконанням вправ відповідно до програми конкурсу та вікових категорій

Для презентації вправ можна використовувати спортивні майданчики, паркові зони, зони для відпочинку або домашні умови.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

На Чемпіонаті світу з боротьби самбо у складі національної збірної команди України Ярина ФЕДОРЧЕНКО здобула золото, Юлія ЗАСУЛЬСЬКА виборола срібло, Анна ОХРІМЕНКО – бронзу

У період з 5 по 9 листопада в сербському місті Новий Сад відбувся Чемпіонат світу з боротьби самбо. За інформацією управління молоді та спорту облдержадміністрації, у складі національної збірної команди України були й представники Сумської області. Серед дівчат перше місце у Ярини Федорченко (м.Охтирка) в категорії 40 кг.

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛИСЯ ПЕРШІ ВІРТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ВЕТЕРАНІВ - ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2.0 ONLINE

Змагання будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт

«Це дійство не матиме аналогів в Україні та світі, і об’єднає в собі торжество незламного духу українських воїнів, представлення найкращих спортивних досягнень та унікальне єднання людей, чиї персональні історії реабілітації та соціальної адаптації стають моделями для наслідування та мотивуючими прикладами для інших», – зазначають організатори.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ЗІ ЗДОБУТКАМИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО РАДІООРІЄНТУВАННЯ

Представники Сумської області здобули 5 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі на чемпіонаті України зі спортивного радіоорієнтування, що відбувся у м. Святогірськ Донецької області

У період з 15-18 жовтня у м. Святогірськ Донецької області відбувся чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування (дорослі, юніори, юнаки). Спортсмени Сумщини стали переможцями та призерами в різних вікових категоріях: Єгор РЕДЬКА здобув 3 золоті, 1 срібну медалі; Олена РЕДЬКА виборола 1 золоту та 1 срібну медалі; Остап ДЕРЕКОЛЕНКО отримав 1 золоту та срібну медалі; Анастасія КОВТУН виборола бронзу; Максим РЕДЬКА здобув 1 срібну, 3 бронзи. Тренер спортсменів Максим РЕДЬКА.

РОМАН ГРИЩЕНКО: КОЖНЕ ВАШЕ ДОСЯГНЕННЯ ВСЕ БІЛЬШЕ ВІДКРИВАЄ І УКРАЇНУ, І СУМЩИНУ СВІТОВІ

Такими словами привітав голова облдержадміністрації спортсменів і тренерів Сумської області з Днем фізичної культури та спорту, а також вручив двом тренерам звання «Заслужений тренер України»

«Ваші рекорди і тріумфи на всеукраїнських та міжнародних аренах – це спортивна честь Сумщини та держави. Ви – справжні герої та взірці, які розбудовують наш сумський край, на яких рівняється молодь. Кожне ваше спортивне досягнення відкриває і Україну, і нашу Сумщину світові», – відмітив Роман Грищенко.

More Articles...

1. СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ЗДОБУЛИ МЕДАЛІ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ
  2. РОМАН ГРИЩЕНКО: НАШІ БІАТЛОНІСТИ МАЮТЬ ТРЕНУВАТИСЯ НА ТРАСІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА, А ГЛЯДАЧІ –ЯКІСНО ПРОВОДИТИ СВОЄ ДОЗВІЛЛЯ
  3. «СПОРТ – НЕМОВ ВСЕСВІТ. У НЬОМУ ТЕЖ ЗАПАЛЮЮТЬСЯ ЗІРКИ», – ТЕТЯНА МИРОНЕНКО
  4. РОМАН ГРИЩЕНКО: «ВИ – НАША ГОРДІСТЬ, СПОРТИВНА ЕЛІТА СУМЩИНИ»
  5. НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ. У НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ – 18 МЕДАЛЕЙ
  6. В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ПРОЙШОВ СУПЕРКУБОК СУМЩИНИ З ФУТБОЛУ
  7. НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ГРА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЛІГИ УЧАСНИКІВ АТО НА КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2020
  8. ОФІС ПРЕЗИДЕНТА ІНІЦІЮЄ ПРОЕКТ ЗІ СТВОРЕННЯ СПОРТИВНИХ ОБ’ЄКТІВ-«МАГНІТІВ» У РЕГІОНАХ – АНДРІЙ ЄРМАК
  9. СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ЗДОБУЛИ «СРІБЛО» ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА
  10. СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ПЕРЕМОЖНО ВИСТУПИЛИ НА ЗИМОВОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ