Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПУБЛІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗВІТУ ПРО ВИКОНАННЯ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ЗА 2016 РІК

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України 17 березня в залі Охтирської районної державної адміністрації відбулося  публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік головними розпорядниками коштів районного бюджету

Керівниками установ та організацій подані звіти про напрямки використання бюджетних коштів підвідомчими установами у 2016 році.

ВПРОДОВЖ СІЧНЯ-КВІТНЯ 2016 РОКУ ДОХОДИ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ОХТИРЩИНИ СКЛАЛИ 61,8 МЛН.ГРН.

Впродовж січня-квітня 2016 року доходи місцевих бюджетів Охтирщини склали 61834,3 тисяч гривень. Це на 40,8% або майже на 17967,1 тисяч  гривень більше аналогічного періоду 2015 року.

Майже 90 відсотків усіх надходжень місцевих громад забезпечують три бюджетоформуючі платежі: податок на доходи фізичних осіб, якого за звітний період було сплачено понад 42074,9 тис..грн; єдиний податок - 5863,8 тис..грн. Замикає трійку лідерів плата за землю. За чотири місяці 2016 року її розмір склав 7550,1  тис.грн.

СТАН ФІНАНСОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ НАМ ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

Питання економічного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2016 році обговорено на сьогоднішній нараді при т.в.о. голови райдержадміністрації Наталії Окрайченко

Під час наради обговорювалися прийняті нещодавно ВРУ та КМУ України нормативно-правові акти, спрямовані на запобігання виникненню ризиків розбалансування місцевих бюджетів у процесі їх виконання. Відтак, в ході наради йшлося про створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат, а також забезпечення економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни усіма учасниками бюджетного процесу в Охтирському районі.

350,5 ТИС. ГРН. ТРАНСПОРТНОГО ПОДАТКУ СПЛАТИЛИ ПЛАТНИКИ ОХТИРСЬКОЇ ОДПІ З ПОЧАТКУ РОКУ

Як відзначили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Охтирської ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області на сьогоднішній день по Охтирській ОДПІ перебувають на обліку 4 юридичних осіб та 13 фізичних осіб платників транспортного податку.

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, які мають у власності легкових автомобілів, що використовувались до 5 років і мають об‘єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.