Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СТАН ФІНАНСОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ НАМ ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

Питання економічного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2016 році обговорено на сьогоднішній нараді при т.в.о. голови райдержадміністрації Наталії Окрайченко

Під час наради обговорювалися прийняті нещодавно ВРУ та КМУ України нормативно-правові акти, спрямовані на запобігання виникненню ризиків розбалансування місцевих бюджетів у процесі їх виконання. Відтак, в ході наради йшлося про створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат, а також забезпечення економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни усіма учасниками бюджетного процесу в Охтирському районі.

За результатами наради керівникам установ бюджетної сфери району було дано доручення забезпечити розробку та запровадження заходів щодо посилення попереднього та поточного контролю за станом фінансової дисципліни, економії бюджетних коштів, раціональної і цільової витрати фінансових ресурсів, недопущення утворення або зростання дебіторської та кредиторської заборгованості.