Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІКТОРІЯ КАС’ЯНЕНКО: В РАЙОНІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО УТРИМАННЯ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ В НАЛЕЖНОМУ СТАНІ

Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів Охтирського району звітувала під час апаратної наради при голові райдержадміністрації, яку провів керівник апарату Володимир Гуць, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва

За її словами до виконання робіт по проведенню весняної акції «За чисте довкілля» було залучено селищна та всі сільські ради, керівники підприємств, установ та організацій. 

На даний час всіма ОТГ та сільськими радами району були проведені заходи з благоустрою та озеленення територій, насамперед прибудинкових територій, навчальних та лікувальних закладів, об’єктів масового перебування та відпочинку населення, впорядкування кладовищ, парків, скверів, проведення поточних ремонтів пам’ятників та пам’ятних знаків. За інформацією філії «Климентівська ДЕД» працівниками філії були виконані роботи з прибирання сміття на узбіччях. Було ліквідовано 4 стихійних сміттєзвалища та вивезено 8 куб. м. сміття.