Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2019-2020 РОКІВ

Згідно з «Програмою соціального і економічного розвитку Охтирського району на 2019 рік» у сфері житлово-комунального господарства заплановано проведення капітального ремонту та реконструкції Олешнянського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ ім. Героя Радянського Союзу Степана Долгого (заміна вікон) з виготовленням ПКД 25,0 тис. гривень.

Роботи будуть розпочаті у другій половині липня. На даний час проведено капітальний ремонт фойє (замінено дверний блок, ремонт стелі та стін) Довжицького сільського будинку культури за рахунок спонсорської допомоги ПП «Довжик» (близько 40,0 тис. гривень).

В закладах бюджетної сфери району неухильно дотримуються норми і правила експлуатації інженерних об’єктів, споруд і мереж, а також внутрішньобудинкових мереж, дотримується режим експлуатації газового, електричного та іншого обладнання.

Відділом освіти Охтирської районної державної адміністрації відповідно до укладених угод виконано перевірку димових та вентиляційних каналів, сигналізаторів загазованості і манометрів закладів соціальної сфери району.

Станом на 05.07.2019 укладено угоду та розпочато виконання робіт  по проекту «Реконструкція котельні Олешнянського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ зі встановленням єдиного вузла обліку газу за адресою : провулок Шкільний, 1, село Олешня, Охтирський район, Сумська область» (виконавець ПАТ «Сумигаз»).

Також замовлено робочий проект в ТОВ «СМП «Проектгазбуд» «Реконструкція котельні Грунському міжшкільному навчально-виробничому комплексі зі встановленням єдиного вузла обліку газу  за адресою: площа імені Остапа Вишні, село Грунь ,Охтирський район, Сумська область».

Відповідно до укладених угод з Охтирським міськрайонним відділом державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проводиться перевірка якості питної води у закладах бюджетної сфери, водопровідних мережах та шахтних колодязях.

Проводяться роботи із заготівлі твердого палива для закладів бюджетної сфери району). Для опалення Сосноського навчально-виховного комплексу придбано 2,5 тон вугілля відповідно до угоди з  ТОВ «Укрвтормет-Союз». Для закупівлі 22 метрів кубічнихдров укладено угоду з ДП «Охтирське лісове господарство».  Для опалення закладів культури завезено 30 кубічних дров, що становить 90% від потреби.

За інформацією філії «Климентівська дорожньо-експлуатаційна дільниця» проведено ремонт дорожнього покриття на умовах співфінансування з сільськими радами на загальну суму  1 млн. 246,6 тис. гривень.

Всього по Охтирському району протягом 2019 року на ремонт автомобільних доріг  заплановано використати близько 16 млн. 360,0 тис. гривень.