Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДТЕПЕР ГАРЯЧА ВОДА МАЄ ПОДАВАТИСЬ СПОЖИВАЧАМ НЕ НИЖЧЕ 50 ГРАДУСІВ ЦЕЛЬСІЯ

Уряд затвердив відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори, відповідно до яких гаряча вода має подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія. Це стосується як колективних споживачів, так і тих, хто має індивідуальні теплові пункти

«Ми визначили вимоги до якості самої послуги – постачання гарячої води, а також встановили одиниці виміру за спожите. Це дозволить громадянам вимагати якісні послуги, а у разі їх неотримання мати право на перерахування», – прокоментував Прем'єр-міністр Олексій ГОНЧАРУК. 

Також визначено порядок оплати послуги та типові договори про її надання. А ще правила встановлюють порядок взаємовідносин виконавців та споживачів. Передбачено, що виконавець послуги забезпечує її постачання з відповідним рівнем безпеки, температури та величини тиску. Визначено і порядок обліку води, обслуговування лічильників та передачі їх показників. Унормовано зняття контрольних показників з приладів обліку.

Довідково. Постановою затверджено типові договори надання послуги з постачання гарячої води, а саме: типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи постачання гарячої води); типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води; типовий колективний договір про надання послуги з постачання гарячої води; типовий договір з колективним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води; типовий договір з власником (користувачем) будівлі про надання послуги з постачання гарячої води.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-gromadyani-mayut-otrimuvati-yakisni-poslugi-zokrema-i-z-postachannya-garyachoyi-vodi