Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІРИНА КУПРЕЙЧИК: «ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ МАЮТЬ БУТИ В РІВНИХ УМОВАХ ЩОДО ЗНИЖЕННЯ ТАРИФУ НА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ. НЕ МОЖУТЬ В ОДНИХ МІСТАХ ПЛАТІЖКИ КОРИГУВАТИСЯ, А В ІНШИХ – НІ»

За результатами апаратної наради тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації зазначила, що питання щодо проведення перерахунків вартості послуг споживачам з централізованого теплопостачання та постачання гарячої води за січень-лютий  2020 року ТОВ «Брокенергія» (м. Охтирка) не закрите

Ірина КУПРЕЙЧИК запросила на апаратну нараду директора ТОВ «Брокенергія» Григорія ЮРКА, який повідомив, що це питання розглядатиметься на засіданні НКРЕКП, яке відбудеться вже завтра.

«Станом на сьогодні перерахунки теплопостачальним підприємством не проведені, – зазначив міський голова Охтирки Ігор АЛЄКСЄЄВ. – Засідання НКРЕКП дасть можливість скорегувати тариф лише майже на завершення опалювального сезону. Але ми, на жаль, не почули, що будуть відкореговані платіжки за попередні місяці».

Підводячи підсумки розгляду цього питання, Ірина Купрейчик наголосила: «Я вважаю, що ми маємо турбуватися про людей, які живуть в м. Охтирка, а не про приватні підприємства. Тому це питання не закрите. Ми всі разом маємо працювати над тим, щоб тарифи в кожному місті Сумщини були знижені».