Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ПЕРЕБУВАЄ МІНІСТР У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ОКСАНА КОЛЯДА

За участю Міністра та Голови Ради ветеранів Володимира ЛАГУТИ в області наразі проходить засідання Ради ветеранів

«Про роботу Міністерства у справах ветеранів я не могла звітувати ні перед ким іншим, як перед Радою ветеранів. Це моя принципова позиція. Саме тому тут сьогодні представники регіональних рад ветеранів з 13 областей України», – зазначила Оксана КОЛЯДА під час засідання.

За її словами, КРІ (ключовий показник ефективності) Міністерства – це повага до військових у суспільстві.

«Нам було нелегко, але ми змогли чимало зробити для ветеранів, в тому числі й на законодавчому рівні. Зокрема, з 1 січня вступає в дію закон про отримання статусу добровольця, ми створили Раду родин загиблих, розробляємо унормований онлайн-адаптований реєстр учасників АТО/ООС, – розповіла вона. – До програми Уряду внесли дві стратегічні цілі: реінтеграція ветеранів від військової служби до мирного життя та питання належного вшанування учасників АТО патріотичного виховання молоді».

Також під час робочої поїздки в Суми Оксана Коляда разом з тимчасово виконуючою обов’язки голови облдержадміністрації Іриною КУПРЕЙЧИК вшанувала пам’ять полеглих захисників України на Алеї Слави та зустрілася з їхніми рідними. На запитання батьків учасників АТО Міністр повідомила, що наразі готується законопроект щодо соціального захисту родин загиблих учасників АТО. Але області також мають працювати в цьому напрямку на своєму рівні.