Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

«УКРЗАЛІЗНИЦЯ» РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОРГАНІЗОВАНИХ ГРУП ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ

До 15 квітня 2020 року АТ «Укрзалізниця» приймає планові заявки від організаторів групових дитячих перевезень на весь період літніх канікул

Для опрацювання заявок, які були подані менше ніж за 45 діб до відправлення поїзда, коли продаж проїзних документів вже відкрито для загалу на зазначену поїзди, АТ «Укзалізниця» докладає максимальних зусиль щоб забезпечити потребу у перевезенні дітей. 

Але ж з огляду на великий попит на залізничні квитки, дефіцит рухомого складу, є ймовірність, що такі замовлення можуть бути виконані не в повному обсязі, або замовнику будуть запропоновано місця у додатково призначених поїздах з менш комфортними умовами.

Довідково. За інформацією АТ «Укзалізниця», на сьогодні розпочато роботу щодо підготовки та призначення поїздів на період літніх перевезень, з травня 2020 року.

Як відомо, в такий час виникає надвисокий попит на перевезення. Щоб вчасно отримати проїзні документи для організованих груп дорослих пасажирів та дітей в період максимального попиту, заявки подати необхідно у термін від 60 до 45 діб до відправлення поїзда. У цьому випадку АТ «Укрзалізниця» гарантує 100% забезпечення потреби у перевезенні.