Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАБІЛЬНОЇ ЦІНИ НА ХЛІБ У ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ

Питання цінової ситуації на ринку хлібобулочних виробів, рентабельності виробництва борошна і хліба та встановлення граничних рівнів торгівельних надбавок на основні продовольчі товари перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації Анатолія Коваля.

«Сьогодні, на Охтирщині, цінова ситуація на ринку хліба повинна бути стабільною, а потреби населення в хлібовиробах повинен забезпечувати місцевий виробник», - зауважив керівник району.

ВАТ «Охтирський хлібокомбінат» має можливість знизити ціну на «соціальний» хліб за рахунок придбання борошна в аграрного фонду України адже середня ціна борошна тут на 10%-20% нижча, ніж у приватних постачальників.

За інформацією директора Сумського регіонального відділення Аграрного фонду Олексія МОТРЕНКО тонна пшеничного борошна вищого ґатунку коштує 2896 гривень, першого ґатунку – 2711 гривень, другого ґатунку – 2381 гривню, тонна житнього борошна – 2279 гривень. Середньомісячний ліміт для Сумщини – 2315 тонн. Середньомісячна потреба регіону в борошні складає близько 4 тисяч тонн. Тобто, половину борошна підприємства можуть придбати за зниженими цінами.