Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА З ПРОТИДІЇ НЕЗАКОННОМУ ОБІГУ І РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ ПАЛЬНИМ

За інформацією головного спеціаліста з питань запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Миколи Покровського в районі продовжує свою роботу міжвідомча  робоча  група  для   проведення спільних заходів, направлених на боротьбу з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним

Головним завданням робочих груп – ліквідація нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами в усіх їх проявах. Робочі групи ініціюють проведення перевірок та інших передбачених законом заходів та, у разі виявлення незаконної діяльності щодо торгівлі нафтопродуктами, застосувати санкції у вигляді штрафів, конфіскацій.

Відповідно до Конституції України кожен громадянин має право на безпечні умови проживання, захист від протиправних посягань будь-якого недобросовісного члена суспільства як себе, так і членів своєї сім’ї, і, звісно ж, вправі вимагати забезпечення такої безпеки від правоохоронних органів, на які законом покладені завдання з охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії та боротьбі зі злочинністю. Але досягнути безпеки в суспільстві без участі і додаткових зусиль самого населення — навряд чи вдасться.

При виникненні підозри вчинення адміністративного чи кримінального правопорушення або ознак підготовки до вчинення таких порушень, з метою боротьби з недобросовісними суб’єктами господарювання, які здійснюють незаконну торгівлю пальним необхідно негайно повідомити чергову частину Охтирського відділу поліції (м. Охтирка) Головного управління Національної поліції в Сумській області чи Охтирську районну державну адміністрацію за телефоном/факсом: 05446 2-21-50 (цілодобово) або на електронну поштову скриньку  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Громадяни також можуть викласти усні звернення до Державної Фіскальної Служби відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями), засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр ДФС за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «3», або до Головного управління ДФС у Сумській області з телефоном (0542) 68-50-11; E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .