Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРИКРИТТЯ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Петро Порошенко наголошує, що в Україні й надалі посилюватиметься боротьба з корупцією і руйнуватимуться всі корупційні схеми.

Під час зустрічі з активом Тернопільської області Глава держави повідомив, що сьогодні Служба безпеки України затримала корупціонера під час отримання хабаря.

«Сьогодні СБУ затримала посередника, який взяв хабар у 30 тисяч гривень для того, щоб відмазати призовника. Він уже у в’язниці. І так буде з кожним», – сказав Петро Порошенко.

«І для тих, хто намагається корупцію влаштувати у військкоматах, і для тих, хто намагається корупцію влаштувати у правоохоронних органах і в прокуратурі, і для тих, хто збирається влаштувати корупцію в органах місцевого самоврядування, на державних підприємствах, скрізь – випалена земля буде під тими, хто займається корупцією», – також наголосив Президент.

Він підкреслив, що як Глава держави не допустить продовження роботи старих корупційних схем, а боротьба з корупцією в Україні й надалі посилюватиметься. «Завжди в Україні над корупціонером була владна «парасолька», «дах», який його закривав і який дозволяв йому безкарно робити чорну справу. Чи є зараз корупція? Є. Але «даху» немає. Я його зруйнував і продовжуватиму руйнувати», – наголосив Президент.

 

 

http://www.president.gov.ua//news/32604.html