Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

МІСІЯ ПІВНІЧНОАТЛАНТИЧНОГО АЛЬЯНСУ ОЦІНИТЬ ВИКОНАННЯ НАШОЮ ДЕРЖАВОЮ РІЧНОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ (РНП-2019) ПІД ЕГІДОЮ КОМІСІЇ УКРАЇНА – НАТО

6-8 листопада оціночна місія НАТО зустрічатиметься з представниками майже усіх центральних органів виконавчої влади, залучених до виконання РНП на 2019 рік, що є основним інструментом підготовки України до членства в Альянсі

6-8 листопада експерти зустрінуться з представниками центральних органів виконавчої влади, які залучені до виконання РНП, аби оцінити їхню роботу. Як повідомляється на сайті Місії України при НАТО, «за результатами візиту оціночна місія підготує рекомендації до звіту про виконання РНП-2019, який буде представлено на розгляд держав-членів НАТО».

11 грудня у штаб-квартирі НАТО заплановане проведення останнього у цьому році засідання Комісії Україна – НАТО для представлення оцінки РНП-2019 та обговорення питань підготовки РНП-2020, участь у якому візьме Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, 30-31 жовтня Україну відвідувала делегація Північноатлантичної ради на чолі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.  Представники Альянсу відвідали кілька заходів у Одесі та Києві, провели зустрічі з українськими урядовцями, парламентарями, керівниками промислово-оборонних відомств.