Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АГРОМЕГАПОЛІС» ПРОВЕЛА В РАЙОНІ БЕЗКОШТОВНІ ЛЕКЦІЇ НА ТЕМУ РОБОТИ НА РИНКАХ ЄС

Під час лекцій висвітлено теми щодо вимог до продукції у ЄС, сертифікації продукції, сертифікації ґрунтів, інтелектуального права

У 2014 році було підписано Угоду Про асоціацію з ЄС. З цього часу в нашої держави виникли нові можливості та зобов’язання, зокрема нові можливості доступу до європейських ринків. Найбільш актуальні ці зміни для аграрної галузі економіки.

 

Лекції мали на меті надання практичної інформації про вимоги, які висуваються до вітчизняних агровиробників після підписання Угоди про асоціацію «Україна-ЄС» і торкаються не лише питання експорту продукції, але й її постачання на внутрішній ринок, адже основна мета агровиробництва – забезпечення безпечності і якості продукції, яка є гарантією того, що продукти не нашкодять споживачеві при їх приготуванні або споживанні, відповідно до їх призначення.

Громадська організація «Агромегаполіс», в рамках програми адаптації українського агробізнесу до вимог Європейського союзу, здійснює проект «Адвокаційна кампанія для фермерів та особистих селянських господарств із забезпечення безпечності і якості продукції відповідно до вимог Угоди про асоціацію», який впроваджується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української сторони Платформи громадського суспільства Україна-ЄС.

 На даний захід були запрошені керівники фермерських господарств та представники особистих селянських господарств, зацікавлених в проведенні таких лекцій. Після закінчення лекцій слухачі мали змогу ставити питання та отримати методичні матеріали.