Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОСВІТЯНАМ СУМЩИНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З ПРЕДСТАВНИЦТВОМ ЄС

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ взяв участь у розширеній робочій зустрічі із делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні, керівниками та викладачами місцевих закладів освіти    

За словами Дмитра Живицького, заходи такого характеру об’єднують представників влади та освітян навколо спільної мети, спрямованої на реформування української системи освіти, навчання молоді у напрямку наближення до стандартів і практик ЄС.

«Сьогодні ми бачимо, як Європейська Комісія розробляє і впроваджує нові та вдосконалює існуючі освітні програми, котрі все частіше дають змогу студентам і науковцям отримувати стипендії та гранти на подальше навчання і проведення досліджень у країнах Європи», – відмітив Дмитро Живицький та подякував членам Представництва ЄС за пропозиції розширити співробітництво щодо навчання та стажування для молоді Сумщини.

«Сучасний світ вимагає від студентів – майбутніх спеціалістів – та викладачів нових знань та навичок, вільного володіння іноземними мовами, досвіду міжкультурного спілкування. І я радий тому, що сьогоднішня зустріч наблизить активну молодь та викладачів до всіх запропонованих Представництвом ЄС в Україні можливостей в цьому напрямі».

Радник із питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія ДАВИДОВА відмітила важливість для України розвитку всебічних відносин з Європейським Союзом. За її словами, освіта та професійне навчання є життєво необхідним фактором для сучасного українського суспільства та економіки. Завдяки цьому десятки тисяч викладачів, студентів та науковців щорічно навчаються, працюють та викладають у різних країнах світу в межах міжнародних програм.

Вікторія Давидова також звернула увагу учасників заходу на важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності освітян Сумщини щодо розвитку відносин між нашою країною та Європейським Союзом.

Нагадаємо, що візит Представництва ЄС до Сумської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні.