Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУМЩИНА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ ВОЇНАМИ-АРТИЛЕРИСТАМИ, ЯКІ ПОНАД 5 РОКІВ СТІЙКО І МУЖНЬО ЗАХИЩАЮТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

На Сумщині  пройшли урочистості з нагоди одинадцятої річниці створення Сумської 27-ої реактивної артилерійської бригади, в яких взяв участь заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

«Дозвольте привітати у вашому представництві усіх військових, службовців та  ветеранів 27 Сумської реактивної артилерійської бригади. Ви довели, що ваш патріотизм, стійкість, надійність і готовність до виконання найскладніших завдань є запорукою незалежності України», –  сказав Іван Бршош.

Як відомо, сумські артилеристи з перших днів АТО брали участь у звільненні Слов’янська та Краматорська, «вогнем» підтримували захисників Донецького аеропорту, до останніх днів утримували  оборону Дебальцевого. 

Сьогодні підрозділ продовжує виконувати поставленні завдання, несе військову службу на визначених об'єктах, незмінним командиром і полку, і бригади є полковник Валерій ІСМАІЛОВ.

«Ми пишаємося службою в нашій військовій частині, яка на сьогодні єдина в Збройних Силах України має таку велику потужність та озброєна «Ураганами», – розповів заступник командира 27-ї окремої реактивної бригади Валерій ГОРБ.

Іван Боршош висловив впевненість і свою, і бійців, і всіх патріотів України, що перемога буде за нами, адже той, хто захищає рідну землю, – завжди перемагає. Він щиро подякував воїнам за відданість обов’язку і Вітчизні.

 Нагадаємо, військова частина сформована у 2008 році, як 27-й реактивний артилерійський полк. Реорганізована у бригаду 13 березня 2015 року. Полк було створено у 2008 році у рамках реформування Збройних Сил України на території колишнього Сумського інституту ракетних військ та артилерії. Днем створення частини вважається 14 травня 2008 року. 5 грудня 2008 року начальник Генерального штабу ЗС України Сергій КИРИЧЕНКО вручив полку Бойовий Прапор.