Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Нормативно-правові актиКандидати у депутати Охтирської районної ради:

- Аграрна партія України

- Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

- ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Партія "Відродження"

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

- Політична партія "Опозиційний блок"

Радикальна партія Олега Ляшка

 

Кандидати у депутати Сумської обласної ради:

Виборчий округ №18

Виборчий округ №19

Перелік дільничних виборчих комісій Охтирського району Сумської області

Додаток 1          Додаток 2

НА ОХТИРЩИНІ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ 2015 РОКУ

 

25 жовтня жителі Охтирщини обрали своїх представників до органів місцевої влади всіх рівнів, тож загальна картина результатів місцевих виборів зрозуміла.

На цьому наголосив керівник апарату райдержадміністрації Володимир Гуць на сьогоднішній нараді.

До Охтирської районної ради проходять представники від Охтирської районної в Сумській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 10 депутатів, Охтирської районної партійної організації аграрної партії України - 9, Охтирської районної організації радикальної партії Олега Ляшка в Сумській області - 6, Охтирської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області - 4, Охтирської районної організації партії «Відродження» - 2  та Охтирської районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп» - 3.

РОМАН БУБЛИК: НА ОХТИРЩИНІ ПРОВЕДЕНО ДЕМОКРАТИЧНІ ВИБОРИ

Вибори на Охтирщині пройшли без порушень громадського порядку, усім громадянам та учасникам виборчих перегонів були забезпечені рівні права та можливість реалізації свого волевиявлення.

Про це повідомив т.в.о. голови Охтирської райдержадміністрації Роман Бублик.

За попередніми результатами Охтирський район має чотирьох нових голів: Височанським стала Олефіренко Ольга Федорівна, Карпилівським – Вельба Віктор Володимирович, Лутищенським – Дяченко Інна Петрівна та Олешнянським - Парнєков Сергій Євгенович.

ДО УВАГИ СЕЛИЩНОЇ ТА СІЛЬСЬКИХ РАД, ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ВИБОРЧОМУ ПРОЦЕСІ

Звертаємо вашу увагу, що згідно з частиною одинадцятої статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», передвиборна агітація припиняється з 24 години останньої п'ятниці (23 жовтня 2015 року) перед днем голосування.

З часу припинення передвиборної агітації відповідно до цього Закону забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за кандидатів на відповідних місцевих виборах або публічна оцінка діяльності цих кандидатів.

РОМАН БУБЛИК: ГІДНІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ НЕ ПОВИННІ ВИКЛИКАТИ СУМНІВУ

За словами т.в.о. голови райдержадміністрації Романа Бублика ми повинні забезпечити прозорі і гідні місцеві вибори 25 жовтня 2015 року

"В Україні 25 жовтня відбудуться чергові місцеві вибори. Ми повинні забезпечити чесні і гідні вибори в Охтирському районі, щоб їх легітимність не була піддана сумніву. Ніхто із відповідальних виконавців по забезпеченню виборчого процесу не повинен застосовувати бюрократію. Жоден із службовців не повинен застосовувати адмінресурс." - зазначив Роман Юрійович під час апаратної наради. 

21 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ВИСУНЕННЯ КАНДИДАТІВ У МІСЦЕВІ ДЕПУТАТИ, СЕЛИЩНОГО ТА СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ

Офіційно висувати кандидатів у депутати, голів селищної, сільських рад, мери міст починають з 21 вересня

Висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду селищного та сільських голів  починається з 21 вересня  2015 року, а закінчується цей процес 30 вересня 2015 року. Останній день реєстрації кандидатів відповідною територіальною виборчою комісією  1 жовтня цього року.

1 жовтня виборчі комісії мають ухвалити остаточні рішення про реєстрацію чи відмову кандидатам.

НА ТЕРИТОРІЇ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ УТВОРЕНО 34 ВИБОРЧИХ ОКРУГИ З ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ОХТИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ЦВК визначила кількість територіальних, одномандатних виборчих округів що утворюються в Охтирському районі при проведенні "Місцевих виборів 2015"

Згідно постанови Охтирської районної виборчої комісії № 4 від 16.09.2015 року на території Охтирського району утворено 34( тридцять чотири) виборчих округи з виборів депутатів Охтирської районної ради.

 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ ПОВИННІ ПРОЙТИ БЕЗ ЗАУВАЖЕНЬ – ВОЛОДИМИР ГУЦЬ

 

Про це йшлося на нараді з питань підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року

«Наразі вже стартувала виборча кампанія. Необхідно забезпечити належні умови роботи територіальної і дільничних виборчих комісій під час підготовки та проведення виборів.» - зазначив Володимир Олександрович.

В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ВЖЕ СФОРМОВАНІ СЕЛИЩНА ТА СІЛЬСЬКІ ВИБОРЧІ КОМІСІЇ

Згідно постанови № 3 від 12.09.2015р. Охтирської районної виборчої комісії в Охтирському районі сформований склад виборчих комісій у Чупахівській селищній та сільських виборчих комісій Охтирського району Сумської області

Про це повідомив заступник голови Охтирської РВК Олександр Басанець.

В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ У ФОРМУВАННІ СКЛАДУ СЕЛИЩНОЇ ТА СІЛЬСЬКИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ЛИШЕ ЧОТИРИ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ

6 вересня Центральною виборчою комісією України було сформовано територіальні виборчі комісії та відбулося жеребкування, щодо складу та розподілу керівних посад в територіальних виборчих комісіях України на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року

9 вересня 2015 року сплив останній день до внесення подань на членів до складу селищної та сільських виборчих комісій від політичних партій.