Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАПОЧАТКОВАНО БЛАГОДІЙНІ ОБІДИ ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ, ОДИНОКИХ ГРОМАДЯН

Сьогодні, напередодні старого нового року, вперше у Тростянецькій громаді за ініціативи відповідального бізнесу, підтримки Тростянецької міської ради та організаційного сприяння громадської спілки «Центр соціальних ініціатив Тростянецької громади» розпочинаємо реалізацію проєкта «Небайдужі».

Мета проєкту підтримати людей, що опинилися в тяжких життєвих обставинах, осіб з інвалідністю, самотніх пенсіонерів нагодувавши їх смачним благодійним обідом.

 Місцева влада та бізнес намагаються спільними зусиллями допомогти, підтримати мешканців громади, які цього потребують.

Тож сьогодні усі охочі, а це близько 40 людей,  смакували куліш та зігрівалися  у цей морозний день гарячим чаєм зі смачною випічкою.

Сьогоднішню першу благодійну акцію проведено за підтримки ПП Шило. Тростянецька міська рада висловлює подяку Мирославу Шило за соціальну відповідальність бізнесу.

-Такі акції будуть проводитися щотижнево! Тож ми запрошуємо осіб з інвалідністю, тростянчан, що опинилися у скрутних життєвих ситуаціях, самотніх пенсіонерів на благодійні обіди, а відповідальний бізнес запрошуємо долучатися до співфінансування, - говорить Тетяна Жогло, голова  спілки «Центр соціальних ініціатив Тростянецької громади».

За матеріалами

https://www.facebook.com/TrostyanetsTownCouncil/posts/3393606660881119?__cft__[0]=AZU6zt-vKkgHroYAIJX-bY0kFBtEV8oHZmsLWuNpGpcuXj7FUqoU7PBrJGu1KJyPNmSdm_HAbaqnGWhpcMlul_9fgwIMrVtKq4heAsusaj-xu-1i1icdDQwGsdZH-jtAu1AKth4DRItpAP36enfEjAaX2JKBViMRnIQAZhFeYc9gytntZX9gRz2txdKnD4NjhIU&__tn__=%2CO%2CP-R