Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ: ВЕБІНАР З ОБГОВОРЕННЯ АКТУАЛЬНОЇ ПРОБЛЕМАТИКИ УЧАСТІ В ЛАНЦЮГАХ ДОДАТНОЇ ВАРТОСТІ

Інформуємо, що 01 червня 2020 року о 15.00 годині за підтримки Мінекономіки та ЮНІДО проводитиметься вебінар з обговорення актуальної проблематики участі в ланцюгах додатної вартості. Передбачено фахове обговорення можливостей участі вітчизняних підприємств у глобальних, європейських і національних ланцюгах доданої вартості

Приймаються короткі виступи до 10 хвилин у форматі презентацій. Заявки на виступи у обговоренні надсилати на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Матеріали обговорення увійдуть до наступного Аналітичного дайджесту платформи Industry4Ukraine. Модеруватиме захід координатор платформи Industry4Ukraine Денис Базілевич.

Захід відбудеться на технологічній платформі Zoom, взяти участь у ньому можна за попередньої реєстрації за посиланням https://forms.gle/4kPsmqxNbkhzPQa1A. На електронну адресу, зазначену про реєстрації, буде надіслано інструкція з підключення до вебінару.

Також Вашій увазі пропонується дайджест, підготовлений за підсумками попереднього вебінару щодо кластерної тематики. До дайджесту увійшов огляд прогресивних іноземних практик і підходів до кластерної політики, проаналізовано ключові вітчизняні ініціативи. Матеріал доступний за посиланням https://bit.ly/3ga4ZKY.

Запрошуємо Вас взяти участь у зазначеному вебінарі та взяти участь у опитуванні щодо наявних барєрів для розвитку кластерів, передумов участі бізнесу у них, а також запропонувати пріоритети політики розвитку кластерів в Україні:   https://bit.ly/2XfPWqd.

 Опитування проводитиметься до 09.06.2020 включно.