Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОФІЛАКТИКА КОРОНАВІРУСУ

 

БУСТЕРНА ДОЗА ВАКЦИНИ ЗБІЛЬШУЄ КІЛЬКІСТЬ І ЯКІСТЬ АНТИТІЛ ДО ВІРУСУ

Британські вчені дослідним шляхом довели, що дві дози вакцини слабше захищали від нового штаму ковідного вірусу – Омікрону, а захист від будь-яких симптомів ковіду після бустера зріс ще на 75%

Йдеться не тільки про якість антитіл - із бустером збільшується і їхня кількість. Антитіл у нас більшає, їхня концентрація у крові підвищується. Інші елементи імунної системи теж працюють краще. Відтак бустер надає нашому організму перевагу над майбутніми штамами.

НА СУМЩИНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ COVID-19 ПІДТВЕРДИЛИ У 189 ОСІБ

COVID-19 підтвердили у 189 осіб (Конотопський р-н – 18, Охтирський р-н –25, Роменський р-н – 8, Сумський р-н – 138)

Станом на 17 січня 2022 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 135292 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2906 летальних випадків, за минулу добу – 0.

СУМЩИНА РАЗОМ ЗІ ВСІЄЮ УКРАЇНОЮ, ВШАНОВУЄ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

Голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ зазначив, що вся Україна в неоціненному боргу перед тими, хто пожертвував своїм  життям і здоров’ям у боротьбі за територіальну цілісність нашої держави

«Захисники Донецького аеропорту стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України», − зазначив голова облдержадміністрації.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ НА СУМЩИНІ COVID-19 ПІДТВЕРДИЛИ У 455 ОСІБ

COVID-19 підтвердили у 455 осіб (Конотопський р-н – 1, Охтирський р-н – 66, Роменський р-н – 14Сумський р-н – 318, Шосткинський р-н – 56)

Станом на 16 січня 2022 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 135103 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2906 летальних випадки, за минулу добу – 3 (Сумський р-н – 3).

Наразі від  COVID-19 в Сумській області одужало 127753 осіб, з них за минулу добу – 47 (Сумський р-н – 47).

НА СУМЩИНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ COVID-19 ПІДТВЕРДИЛИ У 562 ОСІБ

COVID-19 підтвердили у 562 осіб (Конотопський р-н – 42, Охтирський р-н – 63, Роменський р-н – 36Сумський р-н – 379, Шосткинський р-н – 42)

Станом на 15 січня 2022 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 134648 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2903 летальних випадки, за минулу добу – 10 (Конотопський р-н – 3, Охтирський р-н – 1, Роменський р-н – 1, Сумський р-н – 5).

БУСТЕРНА ДОЗА ВАКЦИНИ НАВЧАЄ ІМУНІТЕТ БОРОТИСЯ З КОВІДОМ

Такого висновку дійшли британські вчені, коли почали досліджувати, чому штам Омікрон призвів до зниження здатності вакцини проти COVID-19 захищати нас від зараження коронавірусом

Усі вакцини були розроблені проти першого штаму вірусу, що з'явився два роки тому. Тож чи може бустерна доза цих же вакцин змінити ситуацію, чи Омікрон вже перехитрив захист, який вони можуть дати?

Володимир Зеленський: Україна й Азербайджан поставили перед собою нову амбітну мету – до 2024 року вдвічі збільшити обсяги двосторонньої торгівл

«Ми детально обговорили всі сфери наявної співпраці та всі можливості для її посилення. Результат зустрічі – шість двосторонніх документів про співпрацю: у сільському господарстві, енергетиці та торгівлі. Їхня реалізація спростить інвестиційну діяльність, посилить продовольчу та енергетичну безпеку, збільшить обсяг двостороннього товарообігу. У нас багато планів, про які ми дуже детально говорили з Президентом Азербайджану», – розповів Глава Української держави.

НА СУМЩИНІ «КОВІДНІ» ЛІКАРНІ ЗБІЛЬШУЮТЬ КІЛЬКІСТЬ ЛІЖОК, ЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЮ ПОДАЧЕЮ КИСНЮ

Питання централізованого киснезабезпечення лікарень обговорила заступник голови облдержадміністрації Олена БОЙКО на нараді із представниками 22 закладів охорони здоров’я, що надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19

За її словами, заклади охорони здоров’я наразі займаються нарощуванням потужностей, оснащенням додаткових кисневих точок, підключенням до центральної подачі кисню та встановленням кріоциліндрів.

УРЯДОМ ЗАПРОВАДЖЕНО ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ДЕЯКІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України, якою запровадив граничний рівень торговельної надбавки не вище 10% на деякі продукти харчування

Так, постановою вносяться зміни до пункту 41(4) постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».