Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СУМЩИНИ ТА ВСІХ ОХОЧИХ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ «ШКОЛА НАМЕТОВОГО ТАБОРУВАННЯ»

Захід, що відбудеться у період з 18 по 21 вересня, буде спрямований на популяризацію та розповсюдження досвіду використання наметових таборів різного формату для ефективного розвитку молодіжної політики в умовах децентралізації

У першу чергу на захід запрошуються представники ОТГ України, а також ті, хто цікавиться розвитком наметового таборуванн

Для ОТГ наметовий табір може слугувати можливістю для розвитку молодіжної, спортивної політики, національно-патріотичного виховання, впровадження неформальної освіти, популяризації зеленого туризму, проведення якісного і водночас недорого оздоровлення дітей.

Реєстрація на семінар триватиме до 1 вересня 2019, відбір учасників та повідомлення про його результати буде здійснено організаторами до 9 вересня.

Витрати, пов’язані з харчуванням та проживанням учасників в м. Суми, а також компенсацією проїзду до та з м. Суми, за наявності оригіналів проїзних документів, покриваються за рахунок організаторів.

Довідково: Міністерством молоді та спорту України спільно з обласним управлінням молоді та спорту у період з 18 по 21 вересня 2019 року в м. Суми заплановано проведення Всеукраїнського семінару «Школа наметового таборування».

У 2017 та 2018 роках подібні заходи сприяли обміну та напрацюванню досвіду проведення наметових таборів різного формату, спрямованості, змісту. За підсумками Всеукраїнських семінарів було розроблено 2 збірки інформаційно-методичних матеріалів, що представляють собою покрокову інструкцію як документального, так і технічного оформлення діяльності наметових таборів, а також узагальнюють багаторічний та різноманітний досвід інститутів громадянського суспільства та державних установ щодо реалізації проектів та заходів у форматі наметових таборів.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном, (0542) 61-09-16, або  +380-66-410-780-01, контактна особа – Ольга РЕЗНІЧЕНКО.