Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ІРИНА КУПРЕЙЧИК ЗУСТРІЛАСЯ З ОСВІТЯНАМИ ОБЛАСТІ

Перед початком нового навчального року керівники шкіл, дошкільних та позашкільних закладів розповіли тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації про здобутки та проблеми галузі

Директори дошкільних навчальних закладів говорили на зустрічі про переповнені дитсадочки, а це не може не впливати як на якість виховання дітей, так і на перевантаженість вихователів. Озвучували вони і проблему низької заробітної плати, а через це – брак молодих кадрів у дошкіллі.

«Ми говоримо, що діти – це наше майбутнє, а отже їх якісне навчання і виховання – це завдання всіх рівнів влади, а особливо місцевого самоврядування. Адже в їх компетенції і питання відкриття нових садочків, і встановлення додаткового стимулювання працівникам галузі, і створення комфортного середовища для дітей. І влада на місцях має цим займатися активніше», – зазначила Ірина Купрейчик.

Як повідомила Ірині КУПРЕЙЧИК директор обласного Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса ТИХЕНКО, Сумщина демонструє хороші показники в позашкіллі.

«В області кількість закладів позашкільної освіти збільшилась з 49 до 55, в кожній громаді ми проводимо семінари щодо необхідності залучення учнів до гуртків, – зазначила вона. – Адже дослідженнями доведено, що дитина, яка відвідує гуртки, має ширший кругозір і є більш успішною в школі».