Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ!

Шановні військовослужбовці військової частини 2276, учасники АТО, воїни запасу, ветерани Національної гвардії України, щиро вітаємо вас із професійним святом!

У воїнів Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників, для яких служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави. Низько вклоняємося усім тим, хто взяв на себе відповідальність захищати нашу Незалежність, стояти на варті встановлення миру і спокою на рідній землі.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу.

Бажємо міцнoгo здoрoв’я, успіхів у військoвій підгoтoвці, миру і злагоди в кожній родині, нехай любов до рідного краю та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

 

З повагою,

колектив Охтирської райдержадміністрації