Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ!

Охтирське управління Головного управління ДПС у Сумській області ще раз доводить до відома платників, що на період дії карантину та в умовах введення надзвичайної ситуації обслуговування платників у ЦОПах з 26.03.2020 здійснюється у режимі онлайн та за попереднім записом за телефонами виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності

Окремий графік роботи Охтирського управління Головного управління  ДПС у Сумській області, центрів обслуговування платників та інших місць прийому відвідувачів, де не створено ЦОП, перелік електронних адрес поштових скриньок та номери телефонів для попереднього запису у разі гострої необхідності

ЦОП Охтирської ДПІ Охтирського управління Головного управління ДПС у Сумській області

sumv.official@)tax.gov.ua, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

05446-3-14-17

>05446-3-11-69

Великописарівська ДПІ Охтирського управління Головного управління ДПС у Сумській області

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

05457-5-12-35

Тростянецька ДПІ Охтирського управління Головного управління ДПС у Сумській області

sumy.official@tax. gov.ua

05458-5-18-56

Лебединська ДПІ Охтирського управління Головного управління ДПС у Сумській області

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

05445-2-23-92

 

Для допомоги платникам податків Державна податкова служба розпочала серію відеоуроків, в яких роз’яснюватиметься як правильно користуватися електронними сервісами.

Працівники структурного підрозділу приймають участь у створенні  відеоуроків щодо користування електронними сервісами, зокрема Електронним кабінетом. На сьогодні підготовлено перший відеоурок, який розміщено на вебпорталі ДПС в рубриці «Головна > Медіа-центрНовини > ДПС розпочинає серію відеоуроків про те, як користуватися                    Е-сервісами (посилання: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/412310.html) та у розділі «Новини» відкритої частини Електронного кабінету.

Охтирське управління Головного управління ДПС у Сумській області