Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

20 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ СПІЛЬНИХ ДІЙ В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ – ДЕНЬ ПРИЙНЯТТЯ КОНВЕНЦІЇ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ

Напередодні заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег КОВАЛЬ відвідав Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області, щоб привітати колектив закладу із цим днем

Олег Коваль подякував колективу центру, який разом із співробітниками обласної Служби у справах дітей робили все можливе, щоб захистити вихованців центру в умовах війни, а особливо з 24 лютого − під час вторгнення російської армії на Сумщину. Окрема подяка співробітникам центру, які разом із цими дітьми у березні евакуювались за кордон, які оберігали їх і продовжують оберігати сьогодні.

«Кажуть, чужих дітей не буває. І це правда. Це ми особливо гостро відчуваємо зараз, в умовах військової агресії рф проти України. Ми захищаємо сьогодні дітей, якими опікується держава, ми їх бережемо, ми об’єднуємо для цього всі зусилля, − підкреслив заступник голови Сумської ОВА. − Я впевнений, що ми вистоїмо в цій війні, переможемо. І наші діти будуть кращими за нас і не допустять повторення можливих воєнних сценаріїв у майбутньому».

Довідково. Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини ще у вересні 1991 року. Цей документ базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації.

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації