Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СУМЩИНА В П’ЯТІРЦІ ЛІДЕРІВ ЗА РОЗВИТКОМ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ В УКРАЇНІ, – ІВАН БОРШОШ

Волонтерами Сумської області під час проведення Всеукраїнської акції «Від серця до серця» було зібрано більше 350 тисяч гривень, за які придбано обладнання для сурдологічного кабінету Сумської обласної дитячої лікарні

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША, цьогоріч волонтери спрямували свої зусилля на збір коштів для допомоги дітям з вадами слуху, зокрема, на забезпечення якісним медичним обладнанням сурдологічного кабінету обласної дитячої лікарні.

«Приємно, що наша молодь не байдужа і долучається до волонтерства. Цього року 1200 волонтерів долучилися задля єдиної мети – допомогти малечі з вадами слуху та її батькам жити повноцінним життям. Саме така згуртованість влади, бізнесу та волонтерів є запорукою втілення у життя добрих справ і результати говорять самі за себе, – відмітив Іван БОРШОШ. – Сьогодні ми в п’ятірці кращих областей України за розвитком волонтерського руху і плани на наступний рік у нас не менш амбітні». 

Головний лікар обласної дитячої лікарні Ігор ЗМИСЛЯ розповів, що придбаний сучасний імпедансний аудіометр дозволить виявляти порушення слуху навіть у найменших дітей, які, навіть, ще не можуть говорити. «Саме цей пристрій дозволить зробити точний діагноз, що дасть змогу в свою чергу в подальшому отримати кращі результати в лікуванні».

Потрібно відмітити, що на Сумщині у благодійній акції взяли участь медичні заклади, вищі навчальні заклади, коледжі, заклади культури та державні структури.