Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ УЧИТЕЛІВ УКРАЇНИ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

В урочистому закритті ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» взяв участь заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

За його словами, організатори конкурсу «Учитель року-2019», а це Міністерство освіти і науки України, відзначили високий рівень проведення заходу на Сумщині.

«Ми мали честь на території Сумської області проводити такий конкурс, а особливо у цій номінації. Взаємообмін досвідом у такій справі є важливим і потрібним», - говорив Іван Боршош.

Заступник голови облдержадміністрації наголосив, що ця номінацію має бути постійною, адже  вся історія нашої держави говорить про те, що виховання в молоді патріотизму, готовності захищати рідну землю є  одним із пріоритетів освітньої політики. Саме такі завдання ставить предмет «Захист Вітчизни». «І як важливо, коли вчитель навчає учнів власним прикладом. Такими і є учасники цього конкурсу», - наголосив він.

Усі присутні на заході не стримували своє захоплення від конкурсантів, адже у залі Сумського обласного краєзнавчого музею зібралися ті, для кого національно-патріотичне виховання молоді стало одним із пріоритетних напрямів не лише роботи, а й життя.

Для комфортного та змістовного перебування на Сумщині учасників конкурсу були створені всі умови. Про це розповіла директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА.

«Для педагогів конкурс став ще однією сходинкою до вершин професійної майстерності, відкрив багато нових граней педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження», - зазначила Вікторія Гробова.

Диплом І ступеня здобув Сергій ІГНАТЬЄВ , учитель предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Харківської загальноосвітньої школи № 135  імені К.Ф. Ольшанського». За плечима у переможця 25 років фахової роботи у школі і це вже четверта участь у конкурсі такого рівня.

«Цікаве та водночас складне випробування, яке надає, перш за все, новий досвід у спілкуванні з колегами, нові знайомства і саме це є, мабуть, найкраще, що я виніс з цього конкурсу», - говорив Сергій Ігнатьєв та зазначив, що не збирається зупинятися на досягнутому і вже ставить перед собою нові цілі та завдання.