Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ВІДКРИТТЯ НОВИХ АМБУЛАТОРІЙ ПЕРВИННОЇ ДОПОМОГИ – ЦЕ ЛИШЕ ОДИН ІЗ ЕЛЕМЕНТІВ РЕФОРМУВАННЯ КРАЇНИ

Перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ проінспектував хід будівництва сільських амбулаторій на Сумщині

За словами Вадима Акпєрова,  відкриття нових амбулаторій - це один із елементів реформування країни. «Сьогодні реформується первинна ланка медицини, за нею на черзі – і вторинний рівень спеціалізованої допомоги. І результати говорять самі за себе», – наголосив він та повідомив, що на Сумщині вже наприкінці травня планують відкрити зокрема новозбудовані амбулаторії у Бездрицькій та Степанівській ОТГ.

Будівництво сучасних сільських амбулаторій є яскравим прикладом реалізації державних програм щодо наближення якісних медичних послуг до кожної людини, власне зміни принципів і підходів до надання медичної допомоги.

Начальник відділу обласного управління капітального будівництва Володимир МАРТИНЕНКО розповів: «Вже 10 амбулаторій будують повним ходом, по двом амбулаторіям завершені тендерні процедури і невдовзі розпочнеться будівництво, для тринадцятої - на стадії завершення розробка проектної документації. Я вважаю, що ми виконуємо дуже серйозне доручення і на рівні держави, і на рівні області. Все знаходиться під суворим контролем, дотримуються всі рекомендації Уряду».

Вадим Акпєров повідомив, що всі 13 новозбудованих на Сумщині амбулаторій будуть також забезпечені автомобілями. Це будуть  позашляховики, щоб сімейний лікар мав змогу пересуватися по сільській місцевості за будь-якої погоди.

«Тендер вже проведений, переможці визначені, тому найближчим часом ці автомобілі прибудуть в Сумську область і ми зможемо на кінець будівництва амбулаторій надати медикам новенькі автомобілі», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації.