Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СПОСТЕРІГАЧІ ENEMO ВИСЛОВИЛИ ВПЕВНЕНІСТЬ У ТОМУ, ЩО ІІ ТУР ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ ТАКОЖ У ПОЗИТИВНОМУ РУСЛІ ТА ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ВСІХ НАЛЕЖНИХ УМОВ ДЛЯ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ ГРОМАДЯН

Про це повідомили представники європейської мережі організацій зі спостереження за виборами в Україні 2019 року Едуард БАЛАНЧУК та Теона ГОГІШВІЛІ-ЧХІКВАДЗЕ під час зустрічі з головою  облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ

Спостерігачі ENEMO у день проведення виборів Президента України слідкували за всіма етапами процесу голосування: відкриття виборчих дільниць, голосування, підрахунок голосів та обчислення результатів голосування.

Як повідомили голові облдержадміністрації Миколі Клочку спостерігачі ENEMO, вибори у Сумській області проводилися переважно у прозорий та ефективний спосіб, як правило, відповідно до законодавства та міжнародних стандартів.

Спостерігачі також зазначили, що голосування було організованим і без серйозних процедурних порушень, які б вплинули на легітимність результатів. Вони висловили впевненість, що ІІ тур виборів Президента України пройде також у позитивному руслі та із забезпеченням всіх належних умов для волевиявлення громадян.

Нагадаємо, що ENEMO є мережею, яка складається із 21 провідної організації з моніторингу виборів з 18 країн Європи та Центральної Азії, включаючи 3 країни Європейського Союзу.