Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ СТВОРЮВАТИМУТЬ РОБОЧІ МІСЦЯ У СФЕРІ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ ТА КРАФТОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Усіх бажаючих запрошують долучитись до проєкту «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого і крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини»

Інформаційна зустріч у рамках проєкту «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини» відбувається наразі для Есманьської громади у м. Глухів.

СУМЩИНА СТАЛА ФІНАЛІСТОМ У НОМІНАЦІЇ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОРИВ РОКУ» ТУРИСТИЧНОЇ ПРЕМІЇ UKRAINE TOURISM AWARDS 2021

Представники облдержадміністрації взяли участь у церемонії нагородження переможців в 14 номінаціях туристичної премії Ukraine tourism awards 2021

«Серед понад двох сотень заявок від учасників з різних куточків країни СУМЩИНУ було відібрано до участі в премії, – повідомила заступник голови облдержадміністрації Вікторія Медвідь. – Серед 23 номінантів у номінації «Регіональний прорив року» Сумщина – в трійці найкращих. Це багато чи мало? Враховуючи кількість учасників, це досить вагомий результат, який дає можливість та стимул для досягнення ще більших перспектив розвитку туристичного потенціалу».

УРЯД СХВАЛИВ КОНЦЕПЦІЮ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ НАРОДНИХ ХУДОЖНІХ ПРОМИСЛІВ

Документ вперше розглядає народні художні промисли як сектор креативних індустрій. Ця сфера не тільки має значну культурну цінність, а й потужний економічний потенціал.

«Народні художні промисли – наш унікальний код нації. Ми маємо розвивати народні промисли, як потужну складову креативних індустрій, як з огляду ідентичності, так і економічного потенціалу. Адже народні художні промисли є відображенням української історії, яку ми маємо передавати нащадкам», - зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики.

УКРАЇНСЬКА ХУСТКА — ОКРАСА, СИМВОЛ, ОБЕРІГ

7 грудня  відзначається  Всесвітній  день   української хустки.

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це —  невід’ємна частина української культурної спадщини.

Жінки  та дівчатка  Охтирщини активно долучилися до флешмобу.

5 ГРУДНЯ 2021 РОКУ В ККЗ УКРАЇНА М.ХАРКІВ ВІДБУЛАСЯ УНІКАЛЬНА ТА ЯСКРАВА ПОДІЯ - МУЗИЧНА ПРЕМІЯ EUROPEAN MUSIC AWARDS 2021, У ЯКІЙ НАШІ ТАЛАНОВИТІ ОХТИРЧАНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

  ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ «КРОШКИ» (молодша група) ОМЦКіД КНЄЖА - переможці у номінації КОЛЕКТИВ РОКУ-МУЗИЧНИЙ ПРОРИВ РОКУ!!
  КРОШКА ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА, викладач вищої категорії - старший викладач Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника, Заслужений працівник культури України - переможець номінації КЕРІВНИК РОКУ!
 АРТЕМ КОТЕНКО, учень Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника (керівник Лариса Крошка) - переможець номінації ВОКАЛІСТ РОКУ!
  КАТЕРИНА БАБЕНКО, учениця Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника (керівник Наталія Панченко) - переможець номінації ТАНЦЮРИСТ РОКУ!

Еще статьи...

  1. СУМЩИНА РАЗОМ З УСІЄЮ ДЕРЖАВОЮ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ УКРАЇНИ
  2. ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПРИЄДНАННЯ УКРАЇНИ ДО УГОДИ ПРО КУЛЬТУРНІ МАРШРУТИ
  3. КИРИЛО ТИМОШЕНКО: ОСНОВНА МЕТА «ВЕЛИКОЇ РЕСТАВРАЦІЇ» – ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ, ЩО ВАЖЛИВО ДЛЯ ДЕРЖАВИ Й ОСОБИСТО ДЛЯ ПРЕЗИДЕНТА
  4. НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ УНІКАЛЬНОЇ КНИГИ «ІМЕНА УКРАЇНИ. 100 МИТЦІВ»
  5. В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ 150 –РІЧЧЯ ВИДАТНОЇ ПОЕТЕСИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
  6. ЛЕСЯ УКРАЇНКА - ЄДИНЕ ШИРОКОВІДОМЕ ІМ’Я ЛАРИСИ КОСАЧ
  7. МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАПУСТИЛО САЙТ З НАГОДИ 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПОЕТЕСИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ТА МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ «ЛЕСЯ УКРАЇНКА: 150 ІМЕН»
  8. ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ЧЕЛЕНДЖУ НА КРАЩОГО ДЕКЛАМАТОРА ВІРШІВ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
  9. КОМАНДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИБОРОЛА 7 ЗОЛОТИХ, 8 СРІБНИХ ТА 3 БРОНЗОВИХ НАГОРОДИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ
  10. У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИЗНАЧЕНІ 10 КРАЩИХ БЕЗПЕЧНИХ ТУРИСТИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ