Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ПОПОВНИВСЯ 10 СТАРЛІНКАМИ ТА 4 НОВИМИ СУЧАСНИМИ АВТОМОБІЛЯМИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ

Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За його словами, старлінки допоможуть забезпечити стійкий зв'язок з виїзними бригадами, а також між станціями екстреної меддопомоги і лікарнями, особливо на прикордонні.

СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРУ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВИПОВНИЛОСЬ 30 РОКІВ

Колектив та вихованців закладу зі святом привітав голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Дім, де затишно всім. Саме так називають Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та людей з інвалідністю співробітники, вихованці, батьки. І коли приходиш сюди, то розумієш, що так і є. Тут все по-доброму, по-домашньому, від душі», – наголосив він.

ВСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВЕБІНАР З ЕНДОКРИНОЛОГІЇ

Трансляція відбудеться 2 грудня о 18:00 на YouTube-каналі  за посиланням: https://bit.ly/3zaqx4o

Відповіді на питання з ендокринології знає та розповість у восьмому ефірі проєкту «ЛікарТУТ» ендокринологиня Марина КУШНІР.

ВІКТОР ЛЯШКО: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МЕДЗАКЛАДІВ ТЕПЛОМ ТА АЛЬТЕРНАТИВНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ЖИВЛЕННЯ − НАШ ПРІОРИТЕТ

Днями у Міністерстві охорони здоров'я відбулася робоча нарада з керівниками департаментів охорони здоров'я, на якій обговорили підготовку до зими та роботу лікарень на випадок довготривалих відключень електроенергії

«Вчасно реагувати на виклики в медичній сфері, які спричинені повномасштабною війною, − зараз наше найголовніше завдання. Планові та позапланові відключення електроенергії лягають додатковим тягарем на медичну систему. Проте попри обставини ми робимо все можливе, аби українці й надалі мали безперебійний доступ до медичної допомоги та ліків», − зазначив міністр охорони здоров’я Віктор ЛЯШКО. 

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ОТРИМАВ 6 СУЧАСНИХ РЕАНІМОБІЛІВ

Як зазначив голова обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, це стало можливим завдяки ініціативі першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ зі збору коштів на фандрейзинговій платформі UNITED-24

Реанімобілі оснащені всім необхідним, щоби якісно надавати допомогу в будь-який ситуації: при пораненнях, травмах, інших критичних станах.