Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ПАМ’ЯТІ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ СЕРГІЯ ОПЕРАЙЛА

У загальному заліку Сумщина стала срібним призером змагань з легкої атлетики, що об’єднали 370 спортсменів із 16 областей України та міста Київ

У змаганнях, що проходили з 6 по 7 грудня у Палаці студентського спорту СумДУспортсмени Сумщини показали високу результативність та вибороли три золоті медалі. Переможцями стали Максим ШТАКІН – біг 200 м (22.49), Дмитро ТОРГАЧОВ – біг на 3 000 м (9:06.62) та абсолютна першість у мікс естафеті. Дві срібні медалі здобули Діана ГОНЧАРЕНКО –

СУМЩИНА ВІТАЄ ЮЛІЮ ДЖИМУ, ЯКА ЗДОБУЛА СРІБЛО КУБКА СВІТУ-2019/20 З БІАТЛОНУ

Юлія Джима прийшла до фінішу другою в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу-2019/20 з біатлону у шведському Естерсунді.   Сумщина щиро вітає випускницю Сумського державного університету

Українська біатлоністка не припустила жодної помилки на чотирьох вогневих рубежах і, попри отриману травму на тренуванні перед спринтом, подолала дистанцію в 15 кілометрів з другим результатом і продемонструвала ідеальну стрільбу. Юлія Джима стала єдиною із сотні учасниць, яка закрила всі 20 мішеней у стрільбі.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК нагородила спортсменів Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи єдиноборств

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, досягнення високих спортивних результатів на Чемпіонаті світу з кікбоксингу Почесну грамоту голови облдержадміністрації отримав Дмитро СЕНЕЦЬКИЙ, Подякою голови облдержадміністрації відзначено Тімура МОСКАЛЕНКА.

СПОРТСМЕНКА З СУМЩИНИ СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ СВІТУ З ГРЕППЛІНГУ

У Казахстані завершився Чемпіонат світу з грепплінгу, де сумчанка Світлана СКРИПНИК отримала абсолютну першість

На «Барис Арені» з 22-23 вересня найсильніші грепплери світу боролися за нагороди.

У номінації грепплінг Ноу Гі чемпіонкою світу стала наша сумчанка Світлана Скрипник (53 кг), провівши впевнено фінал проти американської суперниці.

ІРИНА КУПРЕЙЧИК: «БАЖАЮ ВАМ ПЕРЕМОГ НЕ ЛИШЕ В СПОРТІ, А Й В ЖИТТІ»

Такими словами тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації привітала молодь Сумщини – учасників міжнародних та всеукраїнських спортивних змагань – з Міжнародним днем студентського спорту

«Спорт загартовує, спорт надихає, спорт робить вас мужніми, витривалими, здоровими. На Сумщині спорт розвивається з дитячого садка та шкільної парти, саме тому наші студенти-спортсмени повертаються не лише із всеукраїнських, а й міжнародних змагань із золотими, срібними та бронзовими медалями», – зазначила Ірина Купрейчик.