Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУМСЬКІ ПАНКРАТІОНІСТИ ВКОТРЕ ПІДТВЕРДИЛИ СВОЮ МАЙСТЕРНІСТЬ

Наші спортсмени вдало виступили в особисто-командному Чемпіонаті України серед чоловіків та жінок з панкратіону та грепплінгу.

Команда Сумської області виборола 19 золотих, 12 срібних та 15 бронзових нагород.

ТРОСТЯНЕЦЬКІ СПОРТСМЕНИ У СКЛАДІ КОМАНДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРИВЕЗЛИ 6 МЕДАЛЕЙ ІЗ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПАКРАТІОНУ

Близько 400 спортсменів з шістнадцяти областей з’їхались до Сум 9 грудня на чемпіонати України з греплінгу та панкратіону. У складі команди Сумської області на змагання з греплінгу головний тренер команди Сергій Чередниченко виставив 28 спортсменів серед яких було трое тростянчан.

Усі  спортсмени завершили Чемпіонат України із нагородами. Владислав Бабич виборов одразу три золоті медалі у розділах "гі", "традішн" та "фул". Аміна Накопюк здобула медаль у розділі "фул" та бронзу в "традішн". Олег Сідаш посів трете місце в розділі "традішн". 

СУМСЬКИЙ ЛУЧНИК ПРИВІЗ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ДРУГЕ МІСЦЕ

У місті Харків відбувся Всеукраїнський турнір зі стрільби з лука «Кадетський турнір пам’яті ЗТУ Морозова В. Ю.» 2004 року народження та молодших

Сумський лучник Єгор ЛЕОНЕНКО здобув друге місце в індивідуальних стрільбах. Підготував спортсмена тренер Євген СОЛОНЕНКО.

СУМЧАНКА ПРИВЕЗЛА «ЗОЛОТО» З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ДЗЮДО СЕРЕД МОЛОДІ ДО 23 РОКІВ

У період з 14 до 16 вересня 2021 року у м. Дніпро відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років, який став відбірковим на молодіжний чемпіонат Європи, що проходитиме в Будапешті (Угорщина) на початку листопада

За нагороди національної першості на татамі нового спорткомплексу «Олімпійські резерви» змагалися 315 учасників: 95 жінок і 220 чоловіків.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ПРИВЕЗЛИ ІЗ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ТРИБОРСТВА СЕРЕД ДОРОСЛИХ, ЮНІОРІВ ТА ЮНАКІВ (КІННИЙ СПОРТ) ТРИ НАГОРОДИ

У період з 16 до 19 вересня 2021 року у м. Жашків Черкаської області відбувся чемпіонат України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків (кінний спорт)

Вихованці обласного комунального навчально-тренувального закладу «Сумська кінна дитячо-юнацька спортивна школа» Максим ТОКАРЕВ та Кирило ДУМЧИКОВ вибороли срібні медалі. Поліна БАРАБАНОВА здобула бронзову нагороду. Поліна БАРАБАНОВА та Вікторія ЄРЕП виконали норматив КМС.

Еще статьи...

  1. СПОРТСМЕНИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОВЕРНУЛИСЯ З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПЕРЕМОГАМИ
  2. СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ВИБОРОЛИ 17 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ЛИЖНИХ ГОНОК
  3. Активний парк відкрили на Охтирщині
  4. У Чернеччинській територіальній громаді відкрито майданчик “Активні парки – локації здорової України»
  5. «АКТИВНИЙ ПАРК» ВІДКРИТО В ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ
  6. ШКОЛЯРІ СУМЩИНИ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ВДАЛІ ВИСТУПИ НА ВСЕСВІТНІХ УЧНІВСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГРАХ У СЕРБІЇ
  7. ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ В ЧЕРНЕЧЧИНСЬКІЙ ГРОМАДІ
  8. НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ ЧЕМПІОНАТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ З РУКОПАШНОГО БОЮ
  9. СПОРТСМЕНИ ОБЛАСТІ ВИБОРОЛИ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОЇ АЕРОБІКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ, ЮНАКІВ ТА МОЛОДІ
  10. У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ ІЗ ЗИМОВОГО БІАТЛОНУ, ЯКІ ВІДБУЛИСЯ У ТРОСТЯНЦІ, ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ПОНАД СТО ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ