Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПУНКТИ ОБІГРІВУ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Перелік пунктів обігріву Охтирського району

 (Рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС  від «30» листопада 2018 року протокол № 10)

 

ПЕРЕБУВАЮЧИ У ЛІСІ, ПАМ’ЯТАЙТЕ ЕЛЕМЕНТАРНІ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

З настанням тривалого періоду сухої та спекотної погоди, стають частими  випадки виникнення пожеж в лісах

Вогонь знищує десятки гектарів лісових масивів, лінії електропередач, що розташовані поблизу лісових масивів, автомобільні та залізничні шляхи, також пожежі можуть викликати загорання будівель у населених пунктах. 

ВОЛОДИМИР БУТКО: ЗАГРОЗИ КАТАСТРОФІЧНОГО ПІДТОПЛЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ ПІД ЧАС ВЕСНЯНОЇ ПОВЕНІ НЕМАЄ

Про це та заходи з підготовки до проходження весняного паводку, пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2019 року під час апаратної наради при голові райдержадміністрації доповів головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату Володимир Бутко

За його словами під час весняної повені найбільшу небезпеку створює підйом рівня води в річках Ворскла, Охтирка. Загроза катастрофічного підтоплення населених пунктів відсутня.

ВДЕНЬ 16 БЕРЕЗНЯ ПО СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОЧІКУЮТЬСЯ ПОРИВИ ПІВДЕННОГО ВІТРУ 15-20 М/С

Вдень 16 березня по Сумській області та м. Суми очікуються пориви південного вітру 15-20м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди в Сумській області

Хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень дощ.

 Вітер південний, вночі 5-10м/с, вдень 7-12 м/с, пориви 15-20м/с.

Температура повітря вночі від 30 морозу до 20 тепла, вдень 5-100 тепла.

НА СУМЩИНІ РОЗРОБЛЯЮТЬ РЕГІОНАЛЬНИЙ ПЛАН УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ ДО 2030 РОКУ

Про це говорили під час наради за участю керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО

За словами Дмитра Живицького, регіональний план управління відходами передбачає проведення аналізу поточної інформації у сфері поводження з відходами; вибору оптимальної системи поводження з відходами та практичних заходів, необхідних для її впровадження. А також необхідно визначити географічні межі міжрегіональних територій, для яких розроблено план та які мають разом користуватися послугами одного полігону або переробного підприємства.

СУМЩИНА ГОТОВА ДО ВЕСНЯНОГО ПАВОДКУ, АЛЕ ВЕЛИКОЇ ВОДИ НЕ ОЧІКУЄТЬСЯ

Про це повідомили під час апаратної наради в облдержадміністрації

Зокрема, начальник Сумського обласного управління водних ресурсів Олексій ГОРДІЙКО зазначив, що в області були розроблені конкретні карти загрози підтоплень і розіслані усім місцевим комісіям ТЕБ та НС.

ПРАЦЮВАЛА РАЙОННА КОМІСІЯ З КОНТРОЛЮ ЗА СТАНОМ СПОРТИВНИХ СПОРУД ТА ІНШИХ СПЕЦІАЛЬНО-ВІДВЕДЕНИХ МІСЦЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МАСОВИХ СПОРТИВНИХ КУЛЬТУРНО- ВИДОВИЩНИХ ЗАХОДІВ

Сьогодні  під головуванням першого заступника райдержадміністрації Наталії Окрайченко відбулося засідання комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально-відведених місць для проведення масових спортивних культурно- видовищних заходів в Охтирському районі

Комісія розглянула питання щодо передачі паспортів, облікових та реєстраційних карток спортивних споруд, які перебувають у відділі культури, туризму, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації, але перебувають у підпорядкуванні Грунської, Комишанської, Чернеччинської сільських та Чупахівської селищної рад.

ВІТАЛІЙ СУПРУН: ДЛЯ РОЗЧИСТКИ АВТОДОРІГ РАЙОНУ НЕОБХІДНО МАКСИМАЛЬНО ЗАЛУЧАТИ ТЕХНІКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

Голова районної державної адміністрації Віталій Супрун провів робочу зустріч з начальником відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Іриною Крупчан

В ході зустрічі пройшло обговорення підсумків наради, яка відбулася напередодні за участю приватних перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на території Охтирського району, директора філії «Климентівська ДЕД», представників райдержадміністрації, голови Олешнянської сільської ради.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЛЮТИЙ 2019 РОКУ

Середня місячна    температура повітря очікується 5,1º морозу, що в межах середніх значень за базовий період (1981-2010 рр.). Місячна кількість опадів 38 мм, що в межах середніх значень за базовий період(1981-2010 рр.) .

Середня багаторічна середня місячна температура повітря в лютому становить 5º морозу. Проте бувають значні коливання температури по роках від 0-1º тепла до 15-18º морозу.

ФІЛІЯ «КЛИМЕНТІВСЬКА ДЕД» В МЕЖАХ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ ОБСЛУГОВУЄ 155,9 КМ ДЕРЖАВНИХ ТА 293,1 КМ МІСЦЕВИХ ДОРІГ

Про стан автодоріг загального користування району під час апаратної наради при голові райдержадміністрації доповів начальник філії «Климентівська ДЕД» Володимир Винокур

За його словами по Охтирському району виконано власними силами у 2018 році ремонт доріг на 14104,5  тис. гривень., по сільським радам -6692,2 тис. гривень. В зимовий період на дорогах працює 22 одиниці власної техніки, за укладеними договорами ще 11 одиниць,