Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «ТІ, ХТО ОБРАВ ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, СЬОГОДНІ НАРІВНІ З ВІЙСЬКОВИМИ БОРОНЯТЬ КРАЇНУ»

Керівник Сумської обласної військової адміністрації привітав державних службовців із професійним святом

«Сьогодні, в День державної служби, був радий бачити усміхненими людей, разом з якими від початку війни працюємо майже у цілодобовому режимі. 

ПОНЯТТЯ, ПРИНЦИПИ, ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ТА ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ КЛАСИФІКАЦІЇ ПОСАД

Сьогодні, 17 лютого, відбулася нарада  при керівнику державної служби Охтирської районної державної адміністрації Ларисі ГРИГОРЕЦЬ за участю начальника відділу з питань управління персоналом, запобігання та виявлення корупції апарату Охтирської райдержадміністрації Світлани ЯРОШЕНКО щодо класифікації посад державної служби.

ЩОДО СТАЖУВАННЯ ГРОМАДЯН З ЧИСЛА МОЛОДІ, ЯКІ НЕ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ПОСАДАХ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ (відповідно до пункту 9 статті 48 Закону України «Про державну службу»)

На сьогоднішній день питання залучення молоді на державну службу
не втрачає свою нагальність та залишається актуальним.

Частиною 9 статті 48 Закону України «Про державну службу» від
10 грудня 2015 року № 889-VІІІ «Про державну службу» передбачена можливість проведення стажування громадян із числа молоді у державних органах.

ПРОВЕДЕННЯ КЛАСИФІКАЦІЇ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

 

02 лютого 2022 року проведена нарада за участі керівника апарату Охтирської районної державної адміністрації Ларисі ГРИГОРЕЦЬ та начальника відділу з питань управління персоналом, запобігання та виявлення корупції апарату Охтирської районної адміністрації Світлані ЯРОШЕНКО на тему: «Проведення класифікації посад державної служби».

ЩОДО КЛАСИФІКАЦІЇ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ МІСЦЕВИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

 

Відповідно до пункту 1 розділу 2 Методики проведення класифікації посад державної служби, затвердженої наказом НАДС від 30 вересня 2020 року № 187-20 (у редакції наказу НАДС від 25 листопада 2021 року № 181-21), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07 грудня 2020 року за № 1219/35502 (далі – Методика), класифікаційний комітет утворюється у кожному державному органі, в структурі якого є керівник державної служби та не менше трьох керівників самостійних структурних підрозділів без урахування керівника служби управління персоналом або спеціаліста з питань персоналу.

Еще статьи...

  1. ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – ОДНЕ ІЗ ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ОХТИРСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
  2. ПРАВИЛА ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА
  3. СЕМІНАР ПРАКТИКУМ ПО ВИВЧЕННЮ ПОРЯДКА ЗАПОВНЕННЯ ТА ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ОСОБИ, УПОВНОВАЖЕНОЇ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ
  4. Щодо преміювання державних службовців, які отримують відмінні оцінки за результатами оцінювання службової діяльності
  5. ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – ОДНЕ ІЗ ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ОХТИРЩИНИ
  6. РЕЗУЛЬТАТОМ СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ Є ЩОРІЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ
  7. ЩОДО ЗМІН У ПОРЯДКУ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСІВ НА ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
  8. ЩОДО ВЕДЕННЯ ОСОБОВИХ СПРАВ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ПРАЦЮВАЛИ ЗА КОНТРАКТОМ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ
  9. З 6 БЕРЕЗНЯ ВІДНОВЛЕНО КОНКУРСИ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
  10. МІНРЕГІОН: МІСЦЕВІ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ПО-НОВОМУ