Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СЕРГІЙ ГАВРИЛЕНКО: НАША МЕТА - ШВИДКЕ УЗГОДЖЕННЯ РІШЕНЬ ТА КООРДИНАЦІЯ ДІЙ

На базі Охтирської районної державної адміністрації створено оперативний штаб з координації роботи правоохоронних органів, контролюючих органів, місцевих органів державної влади, підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури Охтирського району.

Керівником штабу є голова Охтирської районної державної адміністрації Сергій Гавриленко.

«Оперативний штаб здійснюватиме відповідно до чинного законодавства координацію дій з реалізації заходів, спрямованих на попередження та протидії можливим загрозам інтересам держави, життю та здоров’ю громадян в Охтирському районі», - наголосив на першому засіданні оперативного штабу Сергій Гавриленко.

За словами Сергія Анатолійовича, для збереження миру та спокою громадян нашої країни подібні штаби створені по всій вертикалі виконавчої влади в кожному регіоні.

На сьогоднішньому засіданні обговорено ряд актуальних питань підвищення обороноздатності нашого району та держави. Зокрема, т.в.о. військового комісара Охтирсько–Великописарівського ОМВК Сергій Фурса проінформував присутніх про перші підсумки четвертої хвилі мобілізації, зупинився на проблемних питаннях. Представниками правоохоронних органів було наголошено на відповідальності громадян за уникнення виконання військового обов’язку.

За результатами засідання були прийняті рішення спрямовані на забезпечення повного виконання Указу Президента України від 14.01.2015 № 15 «Про часткову мобілізацію».